جستجوگر خبری شهرستان شفت

انزلی- استاندار گیلان با تاکید بر لزوم هماهنگی بیشتر مدیران دستگاه های اجرایی، گفت: تقویت زیرساخت های پدافند غیر عامل در گیلان برای مواجهه با حوادث غیر مترقبه لازم و ضروری است.

به گزارش خبرنگار مهر، اسدلله عباسی پیش از ظهر چهارشنبه در مراسم بهره برداری از دو پروژه افزایش ظرفیت برق رسانی در انزلی، اظهار کرد: آمادگی امکانات و زیرساخت ها برای مقابله با تهدیدها و استحکام بخشی به زندگی در گیلان به عنوان استان حادثه خیز ضرورت داشته و از اهداف پدافند غیرعامل استان است.

وی با اشاره به لزوم توجه به نیازهای مردم و اولویت بخشی در اجرای پروژه ها، افزود: با توجه به ظرفیت های بالای گیلان در تولید برق و انرژی های نو در تلاش هستیم مردم گیلان شرایطی همچون تابستان امسال را دیگر تجربه نکنند.

استاندار گیلان به اهمیت پدافند غیرعامل و ارتباط تنگاتنگ آن با زیرساخت ها و تجهیزات اشاره و اضافه کرد: تقویت زیرساخت های گیلان در بخش های حمل و نقل دریایی، زمینی، هوایی و ریلی، آبرسانی، هدایت آب های سطحی، سدسازی مخزنی و لاستیکی، آب بندان ها و توجه به راه های پیشگیری از انباشت زباله و مدیریت پسماند گیلان را در مقابل تهدیدها مصون می سازد.

عباسی با بیان اینکه زندگی مردم به انرژی برق وابسته است، افزود: هماهنگی در مجموعه مدیران دستگاه های اجرایی برای خدمت هرچه بهتر به مردم و پیشبرد امور ضرورت داشته و مدیران بیش از پیش هماهنگ باشند.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان