جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت _ ایرنا_ استاندار جدید گیلان با بیان اینکه شعار و تفکر ریاست جمهوری مبارزه با فساد است، تاکید کرد: رفیق بازی و فساد اداری در دکترین مدیریت آیت الله رییسی و دولت عدالت محور و مردمی جایی نخواهد داشت.

به گزارش خبرنگار ایرنا اسدالله عباسی روز پنجشنبه در مراسم معارفه خود با حضور احمد وحیدی در استانداری گیلان در رشت فساد ستیزی را نخستین برنامه محوری خود عنوان کرد و افزود: چرا در گیلان باید همواره در زمینه فساد رتبه نخست تا پنجم را داشته باشیم.

وی گفت: برخورد با باندبازی و فساد ستیزی یکی از برنامه های بنده در گیلان خواهد بود و به دستگاه های نظارتی و امنیتی عرض می کنم که خط قرمز مدیران استان مبارزه با فساد اداری است.

نماینده عالی دولت در گیلان همچنین نخستین برنامه خود در زمینه توسعه استان را راه اندازی سامانه مترکز مجوزها و سرمایه گذاری افزود: به زودی دستور راه اندازی این سامانه به معاون اقتصادی استاندار و مدیرکل اقتصاد و دارایی استان اعلام می شود.

عباسی با اشاره به ظرفیت های کشاورزی گیلان اظهار داشت: در اقتصاد کشاورزی برنامه هایی را با کمک نمایندگان مجلس خواهیم داشت.

وی بیان داشت: خدمت گذاری به مردم یعنی اینکه بتوانیم آنچه به ما وظیفه و تکلیف شده انجام دهیم و رضایت عمومی یکی از شاخص ها برای ارزیابی مدیران خواهد بود.

ارسلان زارع استاندار پیشین استان گیلان نیز در این مراسم گفت: بی تردید اقتدار کنونی ایران اسلامی ، عزت و آرامش موجود مدیون فداکاری شهیدان انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره به پایداری ملت بزرگ ایران در مسیر ایثار و مقاومت اظهار داشت:به یقین حفظ وحدت، همدلی و اتکا به قدرت لایزال اللهی این نعمات را برای ما به ارمغان آورده که همه موظفیم قدردان این نظام باشیم. 

وی افزود: خداوند را سپاس می گویم که خدمت گیلانیان عزیز، سخت کوش و نجیب را نصیب من کرده بود تا با تمام توان خدمتگذار این مردم شریف باشم.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان