جستجوگر خبری شهرستان شفت

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری استفاده از ظرفیت های گیلان در بحث کشاورزی و دامداری گفت: برنج گیلان باید برند باشد و می تواند در دنیا مؤثر باشد، امروز مسئله کیوی در غرب و شرق گیلان می تواند ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، آیت الله احمد پروایی صبح امروز در مراسم معارفه استاندار جدید در سالن اجتماعات استانداری با اشاره به برخی از اولویت های استان گیلان اظهار کرد: یکی از مسائلی که باید مسؤولان و در رأس آن نماینده عالی دولت به آن توجه کند تحول مدیریتی در سطح استان و استفاده از جوانان مؤمن، متخصص و انقلابی است. 

وی با ابراز خرسندی از انتخاب عباسی با تجارب مدیریتی فراوان که سکان دار استانداری گیلان شد، افزود: مردم از دولت انقلاب با شعار انقلاب و حمایت از مردم و دوری از رانت و سهم خواهی حمایت کرده اند و باید به این مردم خدمت کرد. 

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر تکمیل طرح های نیمه تمام در استان گیلان بیان کرد: رسیدگی به مشکلات محیطی زیستی از تأکیدات و خواسته های مردم است، مشکل سراوان در رأس قرار دارد اما در غرب گیلان نیز مشکلات پسماند به چشم می خورد که مغفول مانده است. 

پروایی با تأکید بر پیگیری مجدانه برای احیای واحدهای تعطیل و نیمه تعطیل که در سفر گذشته آیت الله رئیسی زمانی که قاضی القضات بودند مورد پیگیری قرار گرفت، افزود: از استاندار جدید می خواهیم با پیگیری های نمایندگان مجلس مشکلات کارخانه های گیلان که رگ حیاتی اقتصاد استان هستند را حل کنند. 

وی استفاده از ظرفیت های گیلان در بحث کشاورزی و دامداری گفت: برنج گیلان باید برند باشد و می تواند در دنیا مؤثر باشد، امروز مسئله کیوی در غرب و شرق گیلان می تواند تقویت کننده اقتصاد استان باشد و روندی برای صادرات این میوه داشته باشیم. 

نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به ظرفیت گیلان در تولید ماکیان، خشکبار و ماهی های سردآبی و گرم آبی بیان کرد: حمایت جدی از صیادان از ملزومات استان است، امروز صیادان مظلوم هستند. 

پروایی توجه به حریم رودخانه ها را بسیار با اهمیت دانست و گفت: مسؤولان صبر می کنند تا در فصل بارش با مشکلات مواجه شوند، این موضوع باید در فصل گرما پیگیری شود تا در فصل سرما مشکلی در خصوص انسداد یا ریزش پل ها و حریم رودخانه ها نداشته باشیم. 

وی با تأکید بر مبارزه مسؤولان با زمین خواری و کوه خواری افزود: مردم از دولت انقلابی انتظار دارند حامی آن ها باشند و در چنین مواردی انقلابی عمل کرده و با کوه خواری و زمین خواری مقابله کنند. 

انتهای پیام/۸۴۰۰۸نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان