جستجوگر خبری شهرستان شفت

دادستان انقلاب مرکز گیلان با تکذیب قانونی بودن صدور مجوز از معدن بامیان گفت: دستور توقف برداشت از معدن بامیان یا به اصطلاح کوه خواری صادر شده و با مسؤولان که با ترک فعل چنین اتفاقاتی را رقم زدند برخورد ...

به گزارش خبرگزاری فارس رشت، سید مهدی فلاح میری امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه برداشت بی رویه شن و ماسه در گیلان به یک معضل تبدیل شده است، اظهار کرد: گزارشاتی از برداشت بی رویه از معدن شن و ماسه در یکی از مناطق لنگرود ارسال و بنابر نگرانی های ایجاد شده امروز در این منطقه حضور یافتیم. 

وی با اشاره به برداشت غیراصولی از معدن سنگ لاشه کولاک محله کومله در شهرستان لنگرود افزود: در یک بخش از این منطقه که جزو منابع طبیعی و باغات چای بوده مجوز غیراصولی برداشت معدن داده شده که جای بسیار تاسف دارد. 

دادستان انقلاب مرکز گیلان با تکذیب قانونی بودن صدور مجوز از معدن سنگ لاشه کولاک محله بیان کرد: علیرغم ادعای پیمانکار مبنی بر قانونی بودن مجوز صادر شده در خصوص برداشت از معدن در این منطقه ولی برخی از نهادهای مربوطه با برداشت از این معدن مخالفت کردند ولی با این حال مجوز برداشت صادر که قطعا با خاطیان برخورد شده و باید خسارت مربوطه را پرداخت کنند. 

به گفته فلاح میری دستور توقف برداشت از معدن بامیان یا به اصطلاح کوه خواری صادر شده و با مسؤولان که با ترک فعل چنین اتفاقاتی را رقم زدند برخورد می شود و کسانی که مجوز غیرقانونی صادر کردند باید پاسخگو باشند.

انتهای پیام/۸۴۰۰۸نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان