جستجوگر خبری شهرستان شفت

سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور از بارش باران و برف طی امروز تا دوشنبه هفته آینده در مناطق مختلف کشور خبر داد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، بر اساس تحلیل نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز در سواحل دریای خزر، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی بارش پراکنده، وزش باد و کاهش نسبی دما پیش بینی شده است.

در برخی مناطق هرمزگان، جنوب سیستان و بلوچستان و کرمان رگبار باران، رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی شده است. بعدازظهر فردا در دامنه های زاگرس واقع در استان های لرستان، کرمانشاه، همدان، کردستان، آذربایجان غربی و آذربایجان غربی، همچنین ارتفاعات البرز واقع در استان های قزوین، البرز و تهران ابرناکی، وزش باد و بارش پراکنده روی می دهد.

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی روز جمعه با ورود سامانه بارشی به غرب کشور در مناطقی از انوار غربی و دامنه های جنوبی البرز در استان های قزوین، البرز و تهران افزایش ابر، وزش باد و رگبار پراکنده پیش بینی می شود.

شنبه با تداوم فعالیت سامانه در غرب مازندران، گیلان و اردبیل رگبار باران روی می دهد، در مناطق سردسیر و مرتفع شمال و ارتفاعات البرز بارش برف و در مناطقی از غرب و جنوب غرب رگبار، وزش باد شدید و رعدوبرق انتظار می رود. شدت بارش ها برای شمال کرمانشاه، همدان، کردستان، زنجان، شمال قزوین و اردبیل است.

روزهای یکشنبه و دوشنبه در مناطقی از شمال غرب، غرب، دامنه های جنوبی البرز در استان های قزوین، البرز و تهران و سواحل دریای خزر بارش ها ادامه خواهد داشت. روز دوشنبه هفته آینده غرب کشور و استان های کردستان، همدان و قزوین بارش و وزش باد پیش بینی شده است.

روزهای جمعه و شنبه آینده شمال خلیج فارس و شنبه غرب دریای خزر مواج خواهد بود.

انتهای پیام/

 


نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان