جستجوگر خبری شهرستان شفت

فومن- نماینده فومن و شفت در مجلس با اشاره به اینکه «گل آقا» یک شخصیت خلاق و بنیانگذار طنز نوین بود، گفت: وی از طنز پردازان تأثیرگذار در دوره معاصر و در حوزه سیاسی بود.

به گزارش خبرنگار مهر، خلیل بهروزی فر عصر پنج شنبه در مراسم اختتامیه پنجمین جشنواره «طنز پهلو» در سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی هنری سید الشهدا اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن با اشاره به جایگاه «کیومرث صابری فومنی» معروف به «گل آقا»، اظهار کرد: شهرستان فومن همیشه مهد چهره های فرهنگی، هنری، دینی و مذهبی بوده است.

وی به شخصیت ملی «گل آقا» در عرصه طنز و طنزپردازی اشاره کرد و گفت: زمانی وی مشاور فرهنگی شهید رجایی بود که بعد از ریاست جمهوری نیز ابقاء شد

نماینده فومن و شفت در مجلس با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری بر استفاده از هنر و ابزارهای هنری برای انتقال آرمان ها و ارزش های انقلاب، اضافه کرد: همگان به ارادت رهبری نسبت به هنرمندان واقف هستند.

وی با بیان اینکه «گل آقا» یک شخصیت خلاق و بنیانگذار طنز نوین بود، ادامه داد: «گل آقا» یکی از طنز پردازان تأثیرگذار در دوره معاصر و در حوزه سیاسی بود.

بهروزی فر در ادامه با اشاره به اینکه وی با استفاده از طنز انتقادات خود از مسئولان را به ویژه در حوزه سیاسی بیان می کرد، تأکید کرد: گل آقا خدمت بزرگی در حوزه سیاسی با طنز پردازی هنرمندانه از خود به جا گذاشته است.

وی با بیان اینکه امروز ایران اسلامی مدیون گل آقا است، ادامه داد: قطعاً باید مسیر و راه گل آقا توسط جوانان دنبال شود.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان