جستجوگر خبری شهرستان شفت

به گزارش ۸دی، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شامگاه پنج شنبه در گفتگوی ویژه خبری با اشاره به طرح ساماندهی کارکنان دولت، گفت: قرار است مجلس بر روی تلفیق طرح کمیسیون اجتماعی و لایحه دولت در یک بازه زمانی ۴۵ روزه ...

به گزارش ۸دی، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شامگاه پنج شنبه در گفتگوی ویژه خبری با اشاره به طرح ساماندهی کارکنان دولت، گفت: قرار است مجلس بر روی تلفیق طرح کمیسیون اجتماعی و لایحه دولت در یک بازه زمانی ۴۵ روزه که کمتر از ۲۰ روز آن باقی مانده است، کار کند.

وی با بیان اینکه برخی وزارتخانه ها و سازمان ها برون سپاری می کنند که مورد تأیید مجلس نیست، افزود: وزارتخانه ها و سازمان ها باید از این اقدام خودداری کنند زیرا تأثیری در تصمیم گیری مجلس ندارد. کمیسیون اجتماعی مجلس طرح ساماندهی کارکنان دولت را بررسی می کند که امیدواریم تا پایان امسال این لایحه تبدیل به قانون شود. با وجود آنکه بانک ها طبق قانون اختیارات زیادی دارند و به نوعی دولت سایه محسوب می شوند اما در پرداخت وام ودیعه مسکن کارشکنی می کنند.

خلیل بهروزی فر با بیان اینکه بانک ها به وظایف قانونی خود عمل نمی کنند، اظهار کرد: قرار است مجلس فراکسیونی تشکیل دهد تا در آن علت عدم اختصاص ودیعه مسکن توسط بانک ها بررسی شود.

نماینده فومن و شفت در مجلس با اشاره به اینکه ۱۲ کیلومتر از جاده فومن چهار خطه شده است، عنوان کرد: اخیراً بر اساس ماده ۵۶، این پروژه به بخش خصوصی واگذار شد و مراحل نهایی خود را طی می کند. پل قلعه رودخان ۱۲ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و دو پیمانکار به علت عدم تکمیل پروژه خلع ید شدند و پیمانکار بعدی باید در مناقصه راهداری شرکت کرده و برنده شود تا ساخت پل را آغاز کند.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:
برچسب‎ها : شفت

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان