جستجوگر خبری شهرستان شفت

مدیرکل آموزش وپرورش استان گیلان با تأکید بر تبعیت از تصمیمات ستاد ملی کرونا در خصوص بازگشایی مدارس گفت: در صورت مهیا شدن زمینه و بستر لازم با توجه به روند مطلوب واکسیناسیون با اعلام ستاد ملی مدیریت و ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، محمد رحمتی ظهر امروز در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه گیلان در سالن الغدیر استانداری با اشاره به فرایند بازگشایی مدارس اظهار کرد: تا زمان بهتر شدن اوضاع کرونایی، آموزش ها به صورت حضوری، مجازی و آموزش توأمان پیش بینی شده و هیچ عجله ای برای بازگشایی حضوری با توجه به شرایط نداریم.

وی با تأکید بر تبعیت از  تصمیمات ستاد ملی کرونا در خصوص بازگشایی مدارس گفت: در صورت مهیا شدن زمینه و بستر لازم با توجه به روند مطلوب واکسیناسیون  با اعلام ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا مدارس به شکل حضوری برگزار خواهد شد.

 مدیرکل آموزش وپرورش استان گیلان با اشاره اینکه  آموزش در تمام مدارس روستایی و عشایری استان گیلان که جمعیت دانش آموزی آنان تا ۱۵ نفر باشد به صورت حضوری است، بیان کرد: حفظ سلامتی دانش آموزان در اولویت وزارت آموزش وپرورش و البته ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا است و تنها در صورت مهیا شدن زمینه، مدارس به حضوری دایر خواهد شد.

وی با  تأکید بر واکسینه کردن والدین دانش آموزان برای ایمنی بیشتر افزود: تغییرات خوبی در نسخه جدید سامانه شاد اعمال شده و بسیاری از نواقص آن با به روزرسانی جدید برطرف شده است به طوری که  امکان برقراری گفت وگوی دوطرفه، آزمون سازی استاندارد و راه اندازی نرم افزار شادینو برای به اشتراک گذاری پست های آموزشی افزایش یافته است.

مدیرکل آموزش وپرورش با اشاره به اینکه با اقدام جدید وزارت آموزش وپرورش مشکلات سامانه شاد تا حد زیادی برطرف شد، گفت: اگرچه ساماندهی نیروهای حق التدریسی کمی با مشکل مواجه شده است اما هیچ کدام از کلاس های درس ما در استان گیلان بدون معلم نمانده است.

انتهای پیام/۳۳۸۹نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان