جستجوگر خبری شهرستان شفت

دانش آموزان گیلانی به یاد همکلاسی آسمانی شان هفتمین مرحله کمک مؤمنانه را در استان اجرا کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، در آغازین روزهای سال تحصیلی جدید و همزمان با شهادت دانش آموز قهرمان شهید علی لندی هفتمین مرحله کمک مؤمنانه توسط اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان در سطح استان برگزار شد.

دانش آموزان عضو انجمن های اسلامی و خانواده هایشان با مشارکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و تعدادی خیّرین به یاد دانش آموز شهید علی لندی ۴۴۰ بسته لوازم التحریر را بین دانش آموزان نیازمند در سطح شهرستان های استان گیلان توزیع کردند.

مسؤول اتحادیه انجمن های اسلامی استان گیلان ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید اظهار کرد: امروز با ایثار بی بدیلی که از علی لندی ۱۵ ساله مشاهده کردیم، بار دیگر اثبات شد که این خاک قهرمان پرور و مکتب عاشورا طلایه دار تربیت فرزندان این دیار است.

محمد لطیفی همچنین ابراز امیدواری که در تشکل امین اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان بیش از پیش به اهداف تربیتی برای نیل به نیروی تراز انقلاب اسلامی دست یابند.

وی با تقدیر از مشارکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و خیّرین در این طرح بیان کرد: دانش آموزان و خانواده های آنان با حضور و مشارکت فعالانه در این طرح، تبلوری از رسیدگی به همنوع و مواسات و همدلی را به نمایش گذاشتند.

مسؤول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان ، در پایان ابراز امیدواری کرد با این حرکت کوچک بتوان بخشی از مشکلات دانش آموزان که در این ایام دچار آسیب شده اند را برطرف کرده و دانش آموزان با این حرکت بتوانند راه ۳۶ هزار شهید دانش آموز علی الخصوص شهید نوجوان علی لندی را ادامه بدهند.

انتهای پیام/۸۴۰۰۷نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان