جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- سرپرست کانون پرورش فکری گیلان با اشاره به ثمرات فراوان دفاع مقدس، گفت: ابعاد هشت سال دفاع مقدس برای نسل امروز باید تبیین شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سید جلیل میر عظیمی عصر سه شنبه در ویژه برنامه «قاب حماسه» با اشاره به اینکه برگزاری این حرکت فرهنگی گامی برای تجلیل از شهدا و نقش آفرینان در دفاع مقدس است، گفت: نیازمند بررسی ابعاد مختلف دفاع مقدس هستیم.

وی در ادامه به سخنان مقام معظم رهبری در ارتباط با سرمایه سازی هشت سال دفاع مقدس و تربیت شخصیت هایی چون سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اشاره کرد و افزود: کاربرد تجربه های ارزش مند این دفاع جانانه در عراق، سوریه و دیگر کشورهای منطقه نشان دهنده ترویج این دفاع است.

سرپرست کانون پرورش فکری گیلان با اشاره به ثمرات هشت ساله دفاع مقدس، اضافه کرد: حماسه سازی در عرصه های مختلفی همانند کمک های مومنانه، حرکت های جهادی و تلاش در حوزه صیانت از سلامت جامعه بخشی از این ثمرات است.

وی به رسالت و اهداف کانون پرورش فکری گیلان به عنوان بخشی از نظام آموزشی کشور نیز اشاره و بیان کرد: تبیین ابعاد مختلف دفاع مقدس برای کودکان و نوجوانان، آشناسازی آنها با چهره ای برجسته انقلاب اسلامی و انتقال ارزش ها و باورهای این نظام مردمی به آینده سازان بخشی از برنامه های این نهاد فرهنگی است.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان