جستجوگر خبری شهرستان شفت

قرعه کشی مرحله اول جام حذفی فصل ۱۴۰۱-۱۴۰۰ روز چهارشنبه برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، در شرایطی که روز دهم مهرماه برای قرعه کشی مسابقات لیگ در نظر گرفته شده است، حالا روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرده که مراسم قرعه کشی مرحله اول جام حذفی (یادواره آزادسازی خرمشهر) فصل ۱۴۰۱- ۱۴۰۰ به صورت وبینار با حضور آنلاین نمایندگان قهرمانی حذفی استان ها ساعت ۱۳ روز چهارشنبه ۷ مهر در سالن روابط عمومی سازمان لیگ برگزار می شود.

سازمان لیگ با ارسال نامه ای برای باشگاه ها حاضر در لیگ دسته دوم کشور آز آن ها درخواست کرد تا در صورت تمایل به شرکت در جام حذفی آمادگی خود را برای حضور در این جام اعلام کنند.

سازمان لیگ به باشگاه ها هشدار داد در صورت اعلام آمادگی و شرکت در قرعه کشی اگر از بازی ها انصراف دهند، برابر با مقررات مشمول جریمه می شوند.

گفتنی است قرعه کشی در مرحله اول بدون حضور تیم های لیگ برتری و لیگ یکی و لیگ دویی انجام می شود و رفته رفته از مراحل بعدی ابتدا تیم های دسته دوم و بعد دسته اول و سپس تیم های لیگ برتری به مسابقات اضافه می شوند.

رقابت های جام حذفی در فصل گذشته با فینالیست شدن استقلال و فولاد خوزستان و درنهایت قهرمانی قرمز پوشان اهوازی خاتمه پیدا کرد.

به گزارش فارس، ملوان بندرانزلی و شهرداری آستارا  در لیگ یک، چوکا تالش و سپیدرود رشت  در لیگ دو و ملوان ب، فرهنگ ایثار آستارا و پاس گیلان هم گیلانی های لیگ سه هستند.

انتهای پیام/۳۳۸۹نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان