جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت - ایرنا - تیم کبدی گیلان با برتری در دور مقدماتی رقابت های کبدی قهرمانی کشور، به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد.

رئیس هیات کبدی استان گیلان روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مرحله اول مسابقات کبدی قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی در اردبیل برگزار  و تیم کبدی گیلان با درخشش جزء هشت تیم برتر این مسابقات شد.

محمدرضا دانش افزود: تیم گیلان در مرحله گروهی این رقابت ها با تیم های قزوین، البرز و مازندران همگروه بود که در نهایت با سه پیروزی متوالی  از گروه خود صعود کرد و به مرحله یک هشتم نهایی رقابت های کبدی قهرمانی کشور راه یافت.

وی ادامه داد: تیم کبدی گیلان در دور مقدماتی این مسابقات با نتیجه ۳۷ بر ۳۵ برابر قزوین ، با نتیجه ۶۱ بر ۳۱ مقابل تیم البرز و با نتیجه ۴۳ بر ۴۰ مقابل تیم کبدی مازندران به برتری رسید و به عنوان تیم اول از گروه خود صعود کرد.

رئیس هیات کبدی استان گیلان بیان کرد: خوشبختانه تیم کبدی گیلان در مرحله یک هشتم نهایی نیز درخشید و موفق شد با نتیجه ۴۱ بر ۳۰ برابر تیم کبدی خراسان رضوی به برتری برسد تا جزو هشت تیم برتر این رقابت ها قرار گیرد.

دانش خاطرنشان کرد: مرحله یک چهارم نهایی رقابت های کبدی قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی قرار است نیمه دوم مهرماه جاری در گرگان برگزار شود که امیدواریم تیم کبدی گیلان در این مرحله نیز بدرخشد و در نهایت روی سکو قرار گیرد.

رئیس هیات کبدی استان گیلان اظهار داشت:  در این مرحله، هشت تیم برتر کبدی کشور با هم رقابت می کنند که تیم گیلان نیز با آمادگی در این مرحله حضور خواهد یافت تا همچنان در رقابت های قهرمانی کشور بدرخشد.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان