جستجوگر خبری شهرستان شفت

سومین جلسه تمرین سپیدرود و دومین روز از تست عمومی باشگاه سپیدرود رشت زیر نظر حسن اشجاری سرمربی باشگاه سپیدرود برگزار شد و سپیدرودی ها به دو بازیکن جدید قرار داد ثبت کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، سومین جلسه تمرین تیم فوتبال سپیدرود برای حضور در لیگ دسته دو فوتبال ایران آغاز شد و آن ها برای حضور قدرتمند در لیگ دسته دو و بازگشت به جایگاه واقعی خود با دو بازیکن با تجربه قرار داد ثبت کردند.

تیم فوتبال سپیدرود رشت برای حضور قدرتمند در لیگ دسته دو در اقدامی خوب مربی با دانش و خوش اخلاق گیلانی را که سابقه حضور در تیم ملی و ملوان، استقلال و سپاهان را در کارنامه بازی و حضور در تیم های شهرداری بندرعباس، شهرداری آستارا  را در کارنامه مربیگری خود دارد و موفق شده با تیم شهرداری آستارا از لیگ دسته دو به لیگ یک صعود کند.

اشجاری برای اینکه بتواند از حداکثر ظرفیت فوتبال استان بهره بگیرد دومین روز از تست عمومی باشگاه سپیدرود رشت را برگزار کرد تا بتواند از دل بازیکنانی که اعلام آمادگی کرده اند بهترین ها را گزینش کند.

امروز با نظر حسن اشجاری رضا فخری و آیدین مسعودی دو بازیکن با تجربه به تیم سپیدرود پپیوستند.

 

رضا فخری مدافع گلزن و گیلانی فوتبال ایران به عضویت سپیدرود در آمد

فخری اهل آبکنار گیلان است که در پست دفاع به میدان می رود و در تیم های شهرداری های رضوانشهر، فومن و آستارا و شاهین شهرداری بوشهر عضویت داشته است.

این مدافع گلزن سابقه دو صعود با تیم شهرداری آستارا از لیگ دسته سوم به دسته دوم و دسته اول را در کارنامه دارد.

 

آیدین مسعودی دروازه بان رشتی به عضویت سپیدرود در آمد

مسعودی که فوتبالش را از باشگاه سپیدرود آغاز کرده، به جز آن سابقه عضویت  در لیگ دسته اول در تیم های استقلال اهواز و شهرداری آستارا و در لیگ دسته دوم تیم های بعثت کرمانشاه و شهرداری فومن را در کارنامه دارد.

مسعودی با تیم شهرداری آستارا موفق شد تا از لیگ دسته سوم به دسته دوم و از لیگ دو به دسته اول صعود کند.

لازم به ذکر است که آیدین مسعودی فرزند پرویز خان مسعودی دروازه بان نامدار سپیدرود در دهه ۶۰ است.

به گزارش فارس، مسابقات لیگ دسته دوم باشگاه های کشور فصل ۱۴۰۱-۱۴۰۰ در روز دوشنبه ۱۰ آبان آغاز می شود.

انتهای پیام/۸۴۰۰۷نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان