جستجوگر خبری شهرستان شفت

محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی امروز با حضور در یکی از مدارس رشت زنگ آغاز مدارس این استان را به صدا درآورد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان؛ دکتر محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی امروز در بدو ورود به گیلان به مدرسه حضرت رقیه (س) شهر رشت رفت و زنگ این مدرسه را برای آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۱ در گیلان به صدا درآورد.

محمد باقر قالیباف در حاشیه این مراسم با تبریک هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی جدید گفت : دفاع مقدس و سال تحصیلی، دو دانشگاه برای تربیت آینده سازان این مرز و بوم است .

رییس مجلس شورای اسلامی گفت : تقارن هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی فرصت مناسبی است چرا که هر دو سنگری مهم  برای تضمین آینده کشور و انقلاب مان است.

 در پایان هم رییس مجلس شورای اسلامی با اهدای هدایایی دانش آموزان را روانه کلاس های درسشان  کرد.      


سخنرانی در یادواره سرداران، فرماندهان و ۵۵۰ شهید صومعه سرا و ۲۳ شهید مدافع حرم گیلان که قرار است از شبکه استانی باران به صورت زنده پخش شود از برنامه‌های سفر یک روزه رییس مجلس شورای اسلامی به گیلان است.

 

var player = videojs('player_494744_7020367',{ techOrder: [ "html5" , "flash"],poster:'/files/fa/news/1400/7/1/7022565_889.jpg',width:400,height:300}); videojs.addLanguage('en', {"No compatible source was found for this media.": "مشاهده ی ویدیو نیاز به پشتیبانی مرورگر از codec h264 یا نصب فلش پلیر دارد."}); player.one('play', (function(){ $.post('/fa/ajax/news/video/7020367',{},function (data) {}); })); کد ویدیو دانلود فیلم اصلی


نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان