جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت - ایرنا - فرماندار آستانه اشرفیه گفت: در کمیته برنامه ریزی این شهرستان ۴۱۰ میلیارد ریال از اعتبارات دولتی در بین دستگاه های اجرایی توزیع شده است.

به گزارش روز چهارشنبه خبرنگار ایرنا ، حمید رضایی در جلسه شورای اداری این شهرستان با اشاره به اینکه در مقایسه با سال گذشته توزیع اعتبارات در این شهرستان  حدود ۱۲۴ درصد افزایش داشته اظهار داشت: این اعتبارات علاوه بر اعتباراتی است که جهت اجرای پروژه های ملی به این شهرستان اختصاص پیدا می کند.

وی با اشاره به اینکه این اعتبارات در بخش های آب منطقه ای ، راهداری ، کشاورزی ، آب و فاضلاب ، بنیاد مسکن، عمران شهری و روستایی و دیگر بخش ها اختصاص یافته یادآور شد: انتظار می رود دستگاه های اجرایی این شهرستان در جهت جذب به موقع اعتبارات و اجرای پروژه های مربوط به خود برنامه ریزی دقیق و لازم را داشته باشند و اتمام طرح ها را در اولویت قرار دهند.

فرماندار آستانه اشرفیه در ادامه با اشاره به اجرای طرح واکسیناسیون ( کرونا) در این شهرستان نیز گفت: با پیگیری های نماینده شهرستان  و پس از سفر هفته گذشته استاندار گیلان به این شهرستان ، ۱۰ هزار دوز واکسن وارد این منطقه شد.

رضایی ، ضمن قدردانی از تلاش های کادر درمان آستانه اشرفیه ادامه داد: روند اجرای طرح واکسیناسیون در این شهرستان خوب است .

وی در بخشی از سخنان خود نیز به آغاز سال جدید تحصیلی اشاره و خاطر نشان کرد: با تلاش کلیه عوامل، تمهیدات لازم جهت واکسیناسیون فرهنگیان و دانشگاهیان در این شهرستان فراهم شد ، ضمن آنکه ضروری است در صورت وجود هر گونه مشکل موارد به سرعت برطرف شود.

فرماندار آستانه اشرفیه با بیان اینکه واکسیناسیون دانش آموزان شهرستان نیز براساس برنامه ریزی ستاد مقابله با ویروس کرونا انجام می شود ادامه داد: باید بکوشیم تا دانش آموزان و خانواده های آنان در سال جدید تحصیلی دغدغه ای در این خصوص نداشته باشند.

فرماندار آستانه اشرفیه ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس نیز گفت: عظمت ، قدرت و غیرت ملی و دینی ملت ایران در دوران جنگ تحمیلی به رخ جهانیان کشیده شده است.

رضایی در بخشی دیگر از سخنان خود نیز بر لزوم خدمات رسانی مطلوب و تامین مایحتاج مورد نیاز مردم تاکید کرد و اظهار داشت: ضروری است تا دستگاه های نظارتی شهرستان نظارت لازم بر نحوه فعالیت بازار و اصناف در این منطقه داشته باشند.

وی همچنین با اشاره به فرارسیدن فصل پاییز یادآور شد: تمامی دستگاه های اجرایی ، خدماتی و امدادی این شهرستان از هم اکنون اقدامات پیشگیرانه جهت مقابله با هرگونه بحران احتمالی در فصل سرما را در دستور کار خود قرار دهد.

شهرستان آستانه اشرفیه در شرق استان گیلان ، با داشتن دو بخش مرکزی و بندرکیاشهر دارای ۱۰۵ روستا و حدود ۱۰۸ هزار نفر جمعیت است.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان