جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: دفاع مقدس ملت ایران، اسلام و فرهنگ ایثار را احیا کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار محمد عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان در پیامی ضمن تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس تأکید کرد: دفاع مقدس ملت ایران اسلام و فرهنگ ایثار را احیا کرد.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم رب الشهدا و الصدیقین

دفاع مقدس نام و واژه ای آشنا در قاموس حماسه های عزت آفرین ایران است که خاطرات دلاوری های مردان بزرگ تاریخ در جنگ استکبار با ایران اسلامی در تاریخ شکوهمند این دیار به یادگار خواهد ماند.

دفاع مقدس ملت ایران، اسلام و فرهنگ جهاد را احیا کرد، زیرا حماسه هشت سال دفاع مقدس با سختی ها و نثار خون های پاک جوانانش به ثمر نشست و از حرکت باز نایستاد، جوان هایی که از لذت های دنیوی گذشته و دعوت پروردگار برای جهاد را لبیک گفتند.

مهم ترین دستاورد بین المللی این حماسه، شناساندنِ انقلاب اسلامی بود، انقلابی نوپا که به یکباره ره صد ساله را پیمود و با ایستادگی در برابر ابرقدرت های بزرگ خود را به عنوان نظامی مردمی و قدرتمند معرفی کرد.

به راستی که هفته دفاع مقدس تداوم فرهنگ عاشورا و برگرفته از مکتب امام حسین (ع) است. مردم ما با درس گرفتن از فرهنگ عاشورا، ظلم ستیزی و مبارزه با استکبار را سرلوحه خود قرار دادند و در طول هشت سال دفاع مقدس، زیباترین جلوه های مکتب حسینی را پیش چشم جهانیان جلوه گر کردند.

اینجانب فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را خدمت مقام معظم رهبری، همه ایثارگران، رزمندگان، جانبازان، آزادگان و خانواده های معظم شهدا تبریک و تهنیت عرض می کنم.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان