جستجوگر خبری شهرستان شفت

شفت- فرمانده سپاه ناحیه شفت گفت: همزمان با هفته دفاع مقدس ۱۵۰ برنامه فرهنگی در شهرستان شفت برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ احمد نقدپور بعد از ظهر سه شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت هفته دفاع مقدس ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان، گفت: رمز پیروزی رزمندگانمان در دفاع مقدس تاسی از فرهنگ عاشورایی بود.

فرمانده سپاه ناحیه شفت با بیان اینکه، چهل و یکمین سالگرد هفته دفاع مقدس همزمان با سراسر کشور در شفت نیز با تجلیل از رزمندگان آغاز شد، تصریح کرد: برنامه های امسال شهرستان با سخنرانی رئیس جمهور به صورت ویدئو کنفرانسی و با شعار «ما مقتدریم» آغاز شد.

سرهنگ نقدپور با اشاره به اینکه، یاد و خاطره شهیدان و ایثارگری های رزمندگان باید همیشه ایام زنده نگه داشته شود، تصریح کرد: واکاوی فسادهای اداری، اختلاس ها، فرارهای مالیاتی نشان دهنده فاصله گرفتن از فرهنگ ارزشمند دفاع مقدس است.

وی با بیان اینکه با وجود همه کمبودها با استفاده از توان و ظرفیت جوانان توانستیم در جنگ پیروز شویم، اضافه کرد: با حفظ همین روحیه جهادی می توان به موفقیت های بیشتری دست پیدا کنیم.

وی با بیان اینکه بیش از ۱۵۰ برنامه فرهنگی، اجتماعی، عمرانی و خدماتی در شفت برگزار می شود، اضافه کرد: یادواره شهدای سلامت، نشست های روشنگری با تبیین موضوع دفاع مقدس، سرکشی از خانواده های شهدا، تجلیل از ایثارگران و رزمندگان، ویزیت رایگان، مشاوره حقوقی رایگان در دادگستری، توزیع بسته های معیشتی از جمله این برنامه ها است.

فرمانده سپاه ناحیه شفت از افتتاح ۱۴ واحد مسکن محرومان همزمان با این هفته اشاره و اظهار کرد: برای ساخت این واحدها بیش از دو میلیارد تومان هزینه شده است که ۵۰ درصد از این هزینه از سوی هدایای مقام معظم رهبری و کمک های سپاه صورت گرفته و مابقی نیز از ظرفیت های شهرستانی و کمک های خیرین و کمیته امداد انجام گرفته است.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان