جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به نقش مهم جوانان در پیشبرد اهداف انقلاب و نظام، گفت: جوانان با درک درست از شرایط می توانند بر مشکلات غلبه کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار محمد عبدالله پور ظهر دوشنبه در جلسه با فعالان جهادی بسیج دانش آموزی با بیان اینکه باید از ظرفیت تمام گروه ها در حل مشکلات جامعه استفاده شود، اظهار کرد: برای حل بسیاری از مشکلات باید از توانمندی ها و ظرفیت های موجود استفاده کرد و از کمبودها نباید ترسید.

وی با اشاره به نقش جوانان در پیشبرد اهداف نظام، گفت: جوانان با کسب تجربه های صحیح می توانند راه درست را تشخیص داده و علاوه بر عبور از موانع بر مشکلات غلبه و بر شبهات پاسخ دهند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر بازگویی نقش دانش آموزان و جوانان در دوران دفاع مقدس، بیان کرد: در دوران دفاع مقدس جوانان این مرز و بوم یک متر از خاک جمهوری اسلامی را به دشمن ندادند اگر قرار است انقلاب مسیر خود را به درستی طی کند باید به نسل های اصلی خود یعنی دانش آموزان بها دهند.

سردار عبدالله پور یکی از الزامات جامعه را شناخت درست نیازهای انقلاب دانست و بیان کرد: استکبار همواره با اعمال تحریم های ظالمانه به دنبال بی اثر جلوه دادن اقدامات جمهوری اسلامی در طی سالیان گذشته بوده و در تلاش برای ایجاد فشار اقتصادی بر جامعه است لذا نیازهای جامعه باید شناسایی و از هیچ سختی نباید ترسید.

وی با اشاره به برنامه های دقیق استکبار برای ایجاد جنگ روانی در جمهوری اسلامی، تصریح کرد: فضای مجازی یکی از چالش های امروز جامعه است که باید به آن توجه شود لذا به منظور خنثی سازی جنگ روانی استکبار باید در فضای مجازی دارای سبک بوده و از تقلید کاری جلوگیری شود.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان