جستجوگر خبری شهرستان شفت

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان: بر اساس دستور وزیر بهداشت، سامانه نوبت دهی واکسیناسیون salamat.gov.ir برای متولدین ۱مهر ۱۳۸۲ تا ۱مهر۱۳۸۳ باز شده است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز گیلان، دکتر فردین مهرابیان در گفتگوی زنده تلویزیونی با اشاره به اینکه ثبت‌نام دانش آموزان در این سامانه فقط بر اساس گروه سنی است گفت: مراکز واکسیناسیون دانش آموزانی را پذیرش می کنند که در سامانه نوبت‌دهی ثبت‌ نام کرده‌ باشند.

وی با اشاره به اینکه سایر دانش‌آموزان فعلا باید تا باز شدن سامانه منتظر بمانند گفت: برای جلوگیری از ازدحام جمعیت در مراکز واکسیناسیون، معطلی و احتمال انتقال بیماری، لازم است در زمان نوبت‌دهی شده به مراکز واکسیناسیون مراجعه و از حضور بدون نوبت خودداری شود.

var player = videojs('player_448530_7003871',{ techOrder: [ "html5" , "flash"],poster:'/files/fa/news/1400/6/28/7006099_386.png',width:400,height:300}); videojs.addLanguage('en', {"No compatible source was found for this media.": "مشاهده ی ویدیو نیاز به پشتیبانی مرورگر از codec h264 یا نصب فلش پلیر دارد."}); player.one('play', (function(){ $.post('/fa/ajax/news/video/7003871',{},function (data) {}); })); کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

 نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان