جستجوگر خبری شهرستان شفت

فرمانده دانشکده هوانیروز ارتش با اشاره به احداث هشت بیمارستان دائمی توسط ارتش در کشور گفت: با تلاش های صورت گرفته در طول ایام کرونا هشت بیمارستان دائمی تنفسی در هشت شهرستان کشور افتتاح شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، ولی رحمانی امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ارتش دو دوران کرونا با تمام قوا در کنار مردم بوده است، اظهار کرد: ارتش همواره خود را حامی مردم دانسته و در تمامی بحران ها ازجمله شیوع کرونا با اقدامات خود ازجمله احداث بیمارستان های مختلف به کنترل این ویروس کمک کرده است.

وی با اشاره به احداث هشت بیمارستان دائمی توسط ارتش در کشور گفت: با تلاش های صورت گرفته در طول ایام کرونا هشت بیمارستان دائمی تنفسی در هشت شهرستان کشور افتتاح شده است.

به گفته فرمانده دانشکده هوانیروز ارتش روند احداث بیمارستان دائمی تنفسی توسط ارتش به اتمام نرسیده و در آینده ای نزدیک در اصفهان یک بیمارستان دیگر به بهره برداری می رسد.

رحمانی گیلان را یکی از کانون های شیوع کرونا در کشور دانست و افزود: آی سی یو بیمارستان امام حسن مجتبی (ع) فومن که یک بیمارستان تنفسی است در هفته مقدس به بهره برداری می رسد.

وی همچنین با اشاره به ساخت مسکن محرومین در گیلان و در هفته دفاع مقدس بیان کرد: ارتش و سپاه پاسداران همواره در تلاش برای رفع محرومیت زدایی در کشور هستند به این منظور مقرر شد ۱۰ واحد مسکن محرومین در ایام هفته دفاع مقدس در گیلان افتتاح و در اختیار خانوارها قرار گیرد.

فرمانده دانشکده هوانیروز ارتش با تأکید بر لزوم توجه به امر واکسیناسیون در کشور تصریح کرد: ارتش در چندین شهر کمک حال وزارت بهداشت بوده و به امر واکسیناسیون کمک می کند لذا این آمادگی وجود دارد که در صورت نیاز استانداران ارتش روند انجام واکسیناسیون در آن استان را تسریع بخشد.

انتهای پیام/۳۳۸۹نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان