جستجوگر خبری شهرستان شفت

دبیر جبهه انقلاب اسلامی ایران با بیان اینکه شاهد سیر صعودی به ثمر نشستن مطالبات مردمی هستیم، گفت: این از برکات نظام است و سیر صعودی هم افزایی جبهه های انقلابی را شکل می دهد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، حجت الاسلام والمسلمین مجتبی پوریوسفی نیز در این جلسه با بیان اینکه مرزهای خاص بین استان ها و شهرستان ها باعث مغفول ماندن برخی مسائل و مشکلات شد، اظهار کرد: اینکه جریانات انقلابی برای هم افزا شدن همدیگر را بشناسند و دست همدیگر را گرفته و تبادل اطلاعات و امکانات داشته باشند و در مقابله با دشمن ید واحد باشند یک جبهه را شکل می دهند.

وی دهه ۹۰ را یکی از دهه های موفقیت آمیز جبهه انقلاب عنوان کرد و گفت: این از برکات نظام است و سیر صعودی هم افزایی جبهه های انقلابی را شکل می دهد.

دبیر جبهه انقلاب اسلامی استان گیلان با بیان اینکه رشد و پیشرفت نسبی است، افزود: مطالبه گری که بر مبنای دیدن داشته ها و توفیقات نباشد موجب از دست رفتن همین تلاش های صورت گرفته می شود.

پوریوسفی با بیان اینکه مطالبه گر باید راهکار نیز ارائه کند، گفت: باید صحبت های رهبر انقلاب اسلامی را امتداد دهیم.

تشکیل کمیسیون های و برگزاری دوره های تخصصی

دبیر مجمع مطالبه گران استان گیلان با بیان اینکه اهالی رسانه سربازان گمنامی هستند که برای احقاق حقوق مردم قلم می زنند، اظهار کرد: رسانه هایی در استان بودند که در مقابل مطالبه گران ایستادند اما خبرگزاری فارس گیلان همواره در کنار مطالبه گران بود.
علیرضا بابایی با بیان اینکه برخی مسوولان استان صدای مطالبه گران را نمی شنوند، گفت: با همکاری اعضای مطالبه گری استان، رسانه ها و مسوولان امیدواریم بتوانیم مطالبات و موضوعات استان را حل کنیم.

وی با بیان اینکه مسایل فرهنگی و اجتماعی نیز از دید مطالبه گران مغفول نمانده، افزود: مباحثی مانند کودکان کار، دختران فراری، بیماری های خطرناک مانند هپاتیت نیز از مواردی است که از سوی مطالبه گران مورد پیگیری قرار گرفته است.

بابایی با اشاره به دغدغه خبرگزاری فارس گیلان در خصوص رشت الکترونیک بیان کرد: می توان گفت که خبرگزاری فارس گیلان ناجی رشت الکتریک بوده و در این راستا بسیار تلاش کرده و به زودی برنامه رادیویی با موضوع رشت الکتریک روی آنتن خواهیم برد.

به گزارش فارس، در انتهای این جلسه از مدیر خبرگزاری فارس گیلان، برای مطالبه گری در خصوص احیای کارخانجات پوشش و رشت الکتریک تجلیل شد. همچنین از امیر ضیایی، خبرنگار فارس در انزلی به منظور پیگیری برای مسئله خمیران نیز تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/۳۳۸۹نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان