جستجوگر خبری شهرستان شفت

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با بیان اینکه تعداد گروه های معلمان غیر رسمی پیش دبستانی، خرید خدمات آموزشی و آموزش دهنده های تجمیعی قبل از سال ۹۱ بیش از دو هزار و ۹۵۳ نفر معین شده که باید تعیین تکلیف شوند، ...

محمد رحمتی امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به سوالات پیش آمده در خصوص تعیین تکلیف گروه های غیررسمی و امکان جذب آن ها در استان های همجوار اظهار کرد: طبق مصوبه مجلس، گروه پیش دبستانی، خرید خدمات و آموزش دهنده های نهضت قبل از سال ۹۱ باید تعیین تکلیف و در کلاس حاضر شوند. 

وی با بیان اینکه تعداد گروه های معلمان غیر رسمی پیش دبستانی، خرید خدمات آموزشی و آموزش دهنده های تجمیعی قبل از سال ۹۱ بیش از دو هزار و ۹۵۳ نفر معین شده که باید تعیین تکلیف شوند، گفت: از دو هزار و ۹۵۳ نفر تعیین شده از سه گروه مذکور، به دو هزار و ۴۰۰ نفر در گیلان نیاز داریم که تا اول مهر ابلاغ گرفته و در کلاس حاضر می شوند. 

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان با اشاره به اینکه از باقیمانده نیروهایی که باید طبق قانون تعیین تکلیف شوند بیش از ۵۵۰ نفر باقی می مانند که امکان حضور این عزیزان در سال جاری وجود ندارد، تصریح کرد: این نیروها یا باید یک سال منتظر بمانند تا در سال آینده تعیین تکلیف شوند یا می توانند به استان های همجوار مراجعه کرده و یک سال به عنوان نیروی حق التدریس کار کنند و سال آینده به استان خود برگردند. 

رحمتی با بیان اینکه نیروهایی داوطلب برای رفتن به استان های همجوار می توانند درخواست خود را به امور اداری اداره کل آموزش و پرورش اعلام کنند تا مکاتبه با استانهای مقصد صورت بگیرد، افزود: سال آینده قطعاً این نیروها جایگزین شده و می توانند در صورت تمایل به استان برگردند. 

وی با تاکید بر اینکه این شرایط صرفاً برای گروه های پیش دبستانی، خرید خدمات و آموزشیاران نهضتی قبل از ۹۱ می باشد، بیان کرد: این طرح شامل گروه های غیررسمی گروه های دیگر نشده و تنها سه گروه مذکور می توانند از این شرایط بهره مند شوند. 

انتهای پیام/۸۴۰۰۸نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان