جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان با اشاره به اجرای طرح «ایران یاران جوان»، گفت: هزار و ۵۵ نفر از جوانان عضو این جمعیت در مراکز واکسیناسیون برای اجرای این طرح مشارکت دارند.

به گزارش خبرنگار مهر، سیاوش غلامی پیش از ظهر سه شنبه در گفتگویی با اشاره به گسترش بیماری کرونا در موج پنجم، گفت: هلال احمر استان گیلان در راستای مقابله و پیشگیری از ویروس کرونا اقدام به اجرای طرح ایران یاران جوان جهت کمک به امر واکسیناسیون هموطنان کرده است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان افزود: این طرح در راستای مسئولیت اجتماعی و اهداف والای جمعیت هلال احمر در ترویج فرهنگ نوع دوستی، تسکین آلام بشری همزمان با سراسر کشور در گیلان اجرا شده است.

غلامی ادامه داد: در این طرح هزار و ۵۵ نفر از جوانان عضو هلال احمر روزانه در بیش از ۳۰ مرکز واکسیناسیون فعال در سطح استان در زمینه واکسیناسیون هم استانی های عزیزمان مشارکت می کنند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان با اشاره به فعالیت های این اعضا در مراکز واکسیناسیون، گفت: این اعضا در ثبت سامانه اطلاعات و تزریق واکسن زیر نظر پزشک مراکز مذکور همکاری می کنند.

غلامی با اشاره به تلاش مضاعف جوانان جمعیت هلال احمر گیلان در امر واکسیناسیون، اظهار کرد: این اعضا در تلاش هستند تا با همکاری مراکز بهداشت، روند واکسیناسیون را سرعت ببخشند و بار دیگر عزم راسخ خود را در حمایت از زندگی و سلامت انسان ها به نمایش گذاشته و جلوه ای دیگر از ایثار و نوع دوستی را رقم زنند.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان