جستجوگر خبری شهرستان شفت

در اثر برخورد پراید و سمند در جاده پیربازار و در محدوده شیخ محله صومعه سرا، پنج تن در دم جان خود را از دست دادند و راننده سمند نیز راهی بیمارستان شد.

دکتر پیمان اسدی، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گیلان در گفت وگو با فارس اظهار کرد: در اثر برخورد پراید و سمند در جاده پیربازار و در محدوده شیخ محله صومعه سرا، پنج تن در دم جان خود را از دست دادند و راننده سمند نیز راهی بیمارستان شد.

به گفته وی، حادثه تصادف در ساعت ۱۹:۲۱ دقیقه به اطلاع اورژانس رسید که در پی آن دو تیم اورژانس از شیخ محله و رشت سریعاً به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس اورژانس گیلان اعلام کرده که در سانحه تصادف شب گذشته جاده پیربازار، سواری پراید دچار حریق شد و 5 تن از سرنشینان آن در اثر شدت سوختگی جان خود را از دست دادند.

دکتر اسدی همچنین گفت که پرسنل اورژانس پیش بیمارستانی، راننده سمند را پس از انجام اقدامات درمانی اولیه به بیمارستان پورسینای رشت انتقال دادند.

شهرام مؤمنی، رئیس سازمان آتش نشانی رشت نیز در گفت وگو با خبرنگار فارس اظهار کرد که در پی اعلام این حادثه به آتش نشانی سه تن از نجات گران و دو افسر ارشد این سازمان سریعاً به محل حادثه واقع در جاده پیربازار اعزام شدند.

مؤمنی همچنین  با ابراز تأسف به دلیل به خارج از حوزه استحفاظی بودن و بعد مسافت محل حادثه، گفت که متأسفانه تیم نجات با اجساد سوخته سرنشینان مواجه شدند و نهایتاً نسبت به خارج کردن اجساد از لابه لای آهن پاره ها اقدام شد.

 نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان