جستجوگر خبری شهرستان شفت

با دستور فرشاد پیوس سرمربی شهرداری آستارا مجتبی محبوب مجاز بازیکن اسبق استقلال تهران به شهرداری آستارا اضافه شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، یکی از تیم های فعال در بازار نقل و انتقالات لیگ دسته اول فوتبال ایران، شهرداری آستارا به شمار می رود؛ این تیم پس از انتخاب فرشاد پیوس به عنوان سرمربی، براساس لیست اعلامی از سوی سرمربی در حال مذاکره با بازیکنان مدنظر کادرفنی است و در تدارک آن هستند تا بتوانند هر چه زودتر تمرینات خود را برای حضور قدرتمند در فصل جدید آغاز کنند. 

در ادامه خریدهای تابستانی این تیم، امروز مجتبی محبوب مجاز مهاجم ۳۰ساله فصل گذشته تیم فوتبال هوادار تهران که توانست با هوادار جواز صعود به لیگ برتر را به دست آورد و سابقه بازی در تیم استقلال را دارد و در آکادمی این باشگاه پرورش یافته، با شهرداری آستارا قراردادش را به مدت یک فصل به امضا برساند تا در فصل جدید لیگ دسته اول فوتبال ایران شاگرد فرشاد پیوس باشد. 

وی فصل گذشته با به ثمر رساندن چهار گل و ۱۱ پاس گل بعنوان یک هافبک نفوذی نقش بسزایی در صعود تیم هوادار تهران به لیگ برتر داشت تا دومین صعود خود بعد از تیم نساجی مازندران را با تیم هوادار از لیگ دسته اول به لیگ برتر فوتبال ایران تجربه کند. 

بازیکن جدید تیم شهرداری آستارا سابقه عضویت در تیم های ملی جوانان و امید را نیز داراست. 

گفتنی است که دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰ به عنوان زمان آغاز فصل جدید لیگ یک از سوی سازمان لیگ اعلام شده و تیم ها در بازه زمانی ۱۸ مرداد تا ۱۹ آبان ۱۴۰۰ اجازه فعالیت در بازار نقل و انتقالات را دارند. 

انتهای پیام/۸۴۰۰۸نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان