جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- استاندار گیلان در دیدار با فرمانده قرارگاه خاتم بر لزوم تسریع در روند اجرای پروژه های زیربنایی عمرانی و بهداشتی این استان تأکید کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، «ارسلان زارع»، استاندار گیلان در دیدار فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) به روند احداث بیمارستان ۳۵۰ تختخوابی جایگزین پور سینای رشت و تکمیل دانشکده پزشکی لاکان و تلاش های صورت گرفته توسط دانشگاه علوم پزشکی استان اشاره و اظهار کرد: بهره گیری از توانمندیهای فنی، لجستیکی و مالی قرارگاه خاتم الانبیا (ص) می تواند زمینه ساز تسریع اجرای پروژه های مذکور و برخورداری مردم فهیم گیلان از این زیرساخت های ضروری باشد.

وی افزود: استانداری گیلان نیز در این مقطع زمانی با توجه شیوع ویروس کرونا، آمادگی هرگونه مساعدت برای رفع موانع احتمالی و تأمین منابع مالی از اعتبارات قابل دسترس ملی و استانی را دارد.

استاندار گیلان به اجرای پروژه احداث سد مخزنی پلرود توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) و پیشرفت فیزیکی حدود ۷۷ درصدی این طرح اشاره و اضافه کرد: تقویت ماشین آلات و امکانات موردنیاز برای شتاب در اتمام این طرح حیاتی و نیز پروژه راه جایگزین سد پلرود، مورد انتظار است.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان