جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- تفاهم نامه بهره مندی از ظرفیت های شرکت های دانش بنیان برای رونق دوباره صنعت الکتریک گیلان امضا شد.

به گزارش خبرنگار مهر، رضا امیدوار تجریشی پیش از ظهر جمعه در حاشیه امضای تفاهم نامه همکاری با پارک علم و فناوری گیلان با اشاره به رایزنی های انجام شده برای راه اندازی هر چه سریع تر رشت الکتریک، گفت: بازگشت این شرکت به صندوق بازنشستگی کشور آغاز مجددی بر فعالیت این شرکت خواهد بود.

وی بابیان اینکه این واحد تولیدی در دو حوزه صنایع برقی و الکتریکی فعالیت کرده است، گفت: این صنعت جز صنعت هایی است که همیشه نیازمند بهره مندی از فناوری ها و ماشین آلات روز است.

مدیر این واحد تولیدی با اشاره به بهره مندی از ظرفیت های پارک علم و فناوری، افزود: فعالیت این واحد تولیدی در ابتدای به صورت دانش بنیان است و تلاش می کنیم تا علاوه بر حضور موفق در بازارهای داخلی به صادرات تولیدات این واحد به کشورهای همسایه و بازار Cis برنامه ریزی و هدفگذاری کنیم.

وی در ادامه با بیان اینکه این واحد تولیدی تا ۵۰ روز آینده راه اندازی می شود، ادامه داد: ماشین آلاتی که خریداری می شوند ماشین آلاتی که به کمک دستگاه قضا رفع توقیف می شود نیز جهت بازسازی و اورهال در کارخانه مستقر می شود.

امیدوار تجریشی تأمین مالی این پروژه از طریق صندوق بازنشستگی انجام می شود، اضافه کرد: امیدواریم در کوتاه ترین زمان شاهد رونق دوباره صنعت الکتریک در استان گیلان باشیم.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان