جستجوگر خبری شهرستان شفت

به گفته فرمانده نیروی انتظامی استان گیلان در طرح اقتدار ۶۶ نفر از اراذل واوباش دستگیر و ۱۳۱ نفر نیز به پلیس احضار شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، سردار عزیزالله ملکی صبح امروز در طرح اقتدار نیروی انتظامی در پی شناسایی و دستگیری اراذل واوباش توسط نیروی انتظامی در سالن شهدای ناجا با تجلیل از همکاری اصحاب رسانه با نیروی انتظامی اظهار کرد: یکی از مطالبات مردمی در سطح استان برخورد قاطع با برهم زنندگان نظم و ناامنی هایی است که در سطح استان شاهد آن هستیم.

وی با تأکید بر اینکه طرح اقتدار به منظور شناسایی اراذل واوباش جزو اولویت های نیروی انتظامی استان بود، گفت: از ابتدای سال ۱۴۰۰ با همکاری و تعامل مراجع محترم قضایی با ناجا در سطح استان موفقیت های بسیار خوبی کسب کردیم.

فرمانده نیروی انتظامی استان گیلان با تقدیر از ریاست کل دادگستری گیلان برای پشتیبانی از نیروی انتظامی بیان کرد: در طرحی که از ۱۳ شهریورماه به مدت یک هفته در سطح استان داشتیم، شاهد دستاوردهای بسیار خوبی بودیم.

 

ملکی با اشاره به دستگیری ۶۶ نفر از اراذل واوباش توسط نیروی انتظامی استان افزود: حدود ۱۳۱ نفر از این افراد نیز احضار و توجیه شدند، همچنین در طی این یک هفته ۱۳۶ قبضه سلاح شکاری و یک قبضه سلاح جنگی که به صورت غیرمجاز در دست افراد بود توسط پلیس کشف و به مراجع قضایی معرفی شد.

 

وی شناسایی و برخورد با اراذل واوباش در فضای مجازی را یکی از اقدامات شاخص نیروی انتظامی استان گیلان برشمرد و گفت: این افراد در سطح فضای مجازی اقدام به خودنمایی می کردند که با اقدامات مطلوب پلیس و رصد فضای مجازی این افراد شناسایی و دستگیر شدند.

 

فرمانده نیروی انتظامی استان گیلان با اشاره به دستگیری اراذل واوباش بیمارستان پورسینای رشت که نظم عمومی را برهم زده بودند، افزود: خوشبختانه با اقدام به موقع پلیس این افراد به سرعت شناسایی و دستگیر شدند همچنین در این طرح انواع مشروبات الکلی نیز توسط پلیس کشف و ضبط شد.

انتهای پیام/۸۴۰۰۷نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان