جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت – ایرنا – مدیرعامل اتحادیه مسکن مهر انزلی در آیین تحویل موقت ۱۳۲ واحد مسکن مهر در انزلی گفت : در هفته تعاون ۱۳۲ واحد از مسکن مهر کارکنان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به متقاضیان تحویل موقت ...

به گزارش ایرنا ، امیر رضی زاده روز یکشنبه در حاشیه واگذاری این واحدها در جمع خبرنگاران اظهار داشت : از این تعداد ۵۸ واحد تک خوابه به مساحت ۶۰ متر مربع و ۷۴ واحد ۲ خوابه به مساحت ۷۵ متر مربع هستند .

وی با اشاره به پرداخت تسهیلات ۴۵ میلیون تومانی با نرخ سود ۴ درصدی به متقاضیان مسکن مهر انزلی افزود : اعضای این اتحادیه برای واحد های تک خوابه ۱۵۸ میلیون تومان و برای ۲ خوابه ها ۱۹۸ میلیون واریز کرده اند .

وی خاطرنشان کرد : این واحدها با ۹۴ درصد پیشرفت و برخورداری از استاندارد های لازم مسکن و شهرسازی به متقاضیان واگذار می شود .

رضی زاده خاطر نشان ساخت : اتحادیه مسکن مهر یک کانون فرهنگی و آموزشی ، یک حسینیه ، یک پارک ۸۰۰ متر مربع،یک خانه ورزش کشتی با ظرفیت ۳۵۰ نفر و  زیر بنای ۸۵۰ متر مربع دارد.

مدیرعامل اتحادیه مسکن مهر انزلی در   پایان تاکید کرد : مسکن مهر با تحویل ۲۶۴ واحد به متقاضیان در اسفند ماه امسال به فاز پایانی این پروژه یکهزار و ۷۱۲ واحدی می رسد. همچنین امروز با حضور مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی گیلان و فرماندار انزلی از پنج تعاونی برتر شهرستان بندرانزلی با اهداء لوح  تقدیر شد .

شهرستان بندرانزلی ۱۹۰ تعاونی فعال و یکهزار ۸۶۰ عضو دارد که این تعداد تعاونی برای پنج هزار و ۶۰۰ نفر شغل ایجاد کرده است.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان