جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: چهار قرارگاه برای مدیریت و بهره گیری بهینه از منابع انسانی، فنی و تجهیزاتی در نیروی دریایی تشکیل می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، امیر دریادار شهرام ایرانی در دیدار با نماینده ولی فقیه در گیلان توکل و توسل را دو ویژگی کارکنان نیروی دریایی عنوان کرد و گفت: غیرت جوانان ایرانی در دریاها نتیجه توکل و توسل است.

وی صیانت از مرزهای دریایی به ویژه مرزهای اقتصادی کشور در دریاها را اولویت فعالیت نیروی دریایی راهبردی ارتش عنوان کرد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش افزود: امروز دیگر طوفان دریا جلودار ناوهای ما نیست و نیروی دریایی ارتش ایران با اقتدار در عرصه دریاها حضور دارد.

وی افزود: بهره گیری بهینه از منافع ملی در شرایط سخت تحریمی دفاع برای بی اثر کردن و فشارها و تحریم های ظالمانه دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی از دیگر اهداف تشکیل این قرارگاه ها است.

امیر ایرانی تلاش برای ایفای بهینه مأموریت های محوله در این نیرو را پاسخ شایسته ای به اعتماد فرمانده کل قوا عنوان و اظهار کرد: بیانات داهیانه مقام معظم رهبری همواره چراغ راه دریادلان نیروی دریایی ارتش بوده و این جان برکفان ضمن صیانت از مرزهای آبی کشور در به برافراشتن پرچم مقدس کشور عزیزمان در اقصی نقاط جهان مصمم هستند.

وی با اشاره به اینکه چهار قرارگاه برای مدیریت و بهره گیری بهینه از منابع انسانی، فنی و تجهیزاتی در نیروی دریایی تشکیل می شود، افزود: این قرارگاه ها دو هدف مهم را در قالب دفاع از مرزهای آبی و اقتصادی کشور دنبال می کنند.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان