جستجوگر خبری شهرستان شفت

میثم علیپور، بازیکن ارزشمند تیم ملی والیبال نشسته کشورمان همراه با ملی پوشان دیگر والیبال نشسته با شکست تیم روسیه در مسابقه فینال، مدال طلا این مسابقات را تصاحب کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، میثم علیپور، بازیکن ارزشمند تیم ملی والیبال نشسته کشورمان همراه با ملی پوشان دیگر والیبال نشسته با شکست تیم روسیه با نتیجه سه بر یک در مسابقه فینال، مدال طلا این مسابقات را تصاحب کردند. 

تیم ملی والیبال نشسته کشورمان در مسابقه فینال در ست های اول، دوم و چهارم به ترتیب با نتایج ۲۵ بر ۲۱.۲۵بر۱۴ و ۲۵ بر ۱۷ پیروز شدند و فقط ست سوم را با نتیجه ۲۵ بر ۱۹ واگذار کردند. 

تیم ملی والیبال نشسته کشورمان با سرمربی گری هادی رضایی پیش از این مقابل تیم های چین، برزیل، آلمان و بوسنی پیروز شده بودند. 

میثم علیپور از سال ۲۰۱۴ به عضویت تیم ملی والیبال نشسته کشورمان درآمد از آن سال تاکنون همواره به عنوان بازیکن تاثیرگذار تیم ملی در تمامی مسابقات حضور داشته است. 

این ورزشکار شایسته استان گیلان به همراه تیم ملی والیبال نشسته ایران در رقابت های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو بزریل نیز حضور داشت و به همراه این تیم با غلبه بر تمامی حریفان شان، مدال طلای پارالمپیک را کسب کرده بودند. 

میثم علیپور متولد ۱۳۶۸ اهل شهرستان بندرانزلی است که از سال ۸۷ فعالیت خود را در ورزش آغاز کرد و به همراه تیم ملی والیبال نشسته ایران مقام های قهرمانی زیادی را کسب کرد که می توان به کسب مدال طلای سه دوره بازی های آسیایی گوانگ ژوی چین، اینچوان کره جنوبی و جاکارتای اندونزی اشاره کرد. 

انتهای پیام/۸۴۰۰۸نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان