جستجوگر خبری شهرستان شفت

تیم چوکا تالش که فصل گذشته از لیگ آزادگان به لیگ دسته دو فوتبال ایران سقوط کرد در حال رایزنی برای خرید امتیاز و بازگشت به لیگ آزادگان است.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، تیم پرطرفدار و ریشه دار چوکا تالش که فصل گذشته از لیگ یک به فراموشخانه لیگ دو سقوط کرد در حال مذاکره برای بازگشت به لیگ دو است. 

گفته شده مدیران باشگاه در تلاش هستند تا با مذاکره بتوانند امتیاز تیم استقلال ملاثانی را گیلان بیاورند که البته تا اینجای کار برخی طرفداران و کارشناسان به این اقدام نظر مثبتی نداشتند و معتقدند که تیم باید کاملا فوتبالی به لیگ یک صعود کند تا بتوانند در آینده موفقیتی همراه با ثبات داشته باشند. 

این تیم فصل گذشته یکی از تیم های حاضر در لیگ یک بود اما با سقوط به لیگ دو بار دیگر باید برای صعود به جمع تیم های دسته اولی تلاش کند، این تیم آخرین بار با هدایت فرشاد پیوس دسته یکی شده بود. 

هم چنین باشگاه علی نظر محمدی را به عنوان سرمربی جدید تیم مشخص کرده، مربی ای که پیش تر در سپیدرود کارنامه خوبی از خود به جا گذاشته بود. 

چوکا در تلاش است بازی های فصل جدید را در استادیوم شهر تالش برگزار کند که فصل گذشته نتوانست میزبان بازی های چوکا باشد و به همین بهانه این تیم دیدارهای خود را در استادیوم سردار جنگل رشت برگزار می کرد. 

چوکا که پس از بیست سال سرانجام سال گذشته موفق شد با پیوس جواز حضور در رقابت های لیگ دسته اول را به دست بیاورد، در ابتدای فصل به دلیل مشکلات مدیریتی سرمربی خود را از دست داد و هادی شکوری برای هدایت تیم انتخاب شد که این مربی خیلی زود در هفته دوم پس از دو شکست پیاپی از کار کنار گذاشته شد. 

پس از شکوری، دو استقلالی سابق دیگر یعنی علی لطیفی و مهدی پاشازاده هم به عنوان سرمربی در اردوی چوکا فعالیت کردند. لطیفی در شرایطی که موفق به کسب ۱۹ امتیاز شده بود، پس از شکست مقابل استقلال خوزستان از سمت خود استعفا داد تا هم تیمی سابقش جای او را بگیرد. 

پاشازاده در شروع با پیروزی مقابل رایکا کارش را آغاز کرد ولی در ادامه سبزپوشان نتایج بدی با این مربی گرفتند، تا مدیران باشگاه چوکا تصمیم به انجام چهارمین تغییر سرمربی در طول فصل بگیرند و فرشاد پیوس که محبوبیت زیادی میان هواداران تالشی داشت، برای هدایت تیم در هفت بازی باقی مانده انتخاب شد. 

در پایان چوکا سقوط کرد مدیران این تیم نتوانستند پیوس را برای فصل پیش رو در این تیم حفظ کنند. 

انتهای پیام/۸۴۰۰۸نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان