جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- استاندار گیلان با اشاره به تخصیص اعتبارات بخش آب و راه روستایی، گفت: در مجموع به این دو بخش در استان گیلان ۵۳۰ میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافته است.

به گزارش خبرنگار مهر، ارسلان زارع امروز در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه گیلان اظهار کرد: حفظ وحدت و انسجام و بهره گیری از مشارکت شایسته مردم از مهمترین نکات است که رهبر معظم انقلاب در روز تنفیذ رئیس جمهوری و دیدار هیأت دولت تاکید کردند، اگرچه این موضوع همیشه مورد توجه همه ارکان نظام بوده است.

استاندار گیلان با تاکید بر اینکه برای توزیع عادلانه اعتبارات ابلاغی در حوزه راه روستایی و آب روستایی تلاش شده در توزیع اعتبارات در همه ردیف ها، انصاف رعایت شود، افزود: تخصیص ۲۰۳ میلیارد تومان اعتبار به بخش راه روستایی قابل توجه است.

زارع با اشاره به اینکه امسال اعتبارات زودتر به استان ها ابلاغ شده است، گفت: با توجه به این شرایط در مبادله موافقت نامه ها نیز تسریع شود و اگر دستگاهی در امورات مربوط به مبادله موافقت نامه ها کاهلی کند، ناگزیر به جابجایی اعتبار در همان فصل در دستگاه مشابه خواهیم شد.

استاندار گیلان به نگاه رهبر معظم انقلاب به ایجاد زیر ساخت های توسعه در سطح روستا، اضافه کرد: دولت و مجلس نیز در قانون بودجه ۱۴۰۰ برای آبادانی روستاها، راه ها و زیرساخت ها از صندوق توسعه ملی اعتباراتی اختصاص داده اند.

وی ادامه داد: ۳۲۷ میلیارد تومان به آب روستایی گیلان تخصیص یافته که باید برای توزیع درست آن برنامه ریزی و موافقت نامه مبادله شود.

زارع با تاکید بر اینکه یکی از اهداف شهرهای جدید ممانعت از مراجعه مردم به مرکز استان، اتلاف وقت و هزینه برای انجام امور است، ادامه داد: مدیران باید با نگاه صرفه جویی از بخش مازاد امکانات خود به نحو مطلوب برای پاسخگویی به این نیازمندی ها استفاده کنند.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان