جستجوگر خبری شهرستان شفت

آستارا - ایرنا - معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار آستارا گفت: ۸۰ درصد از حدود یکهزار معلم مدارس این شهرستان علیه کووید۱۹ واکسینه شدند و واکسیناسیون بقیه تا پایان شهریور ماه ادامه دارد و برای ...

به گزارش خبرنگار ایرنا، کامبیز لقمانی مقدم عصر سه شنبه در جلسه ستاد مقابله با کرونا در فرمانداری آستارا اظهارکرد: با توجه به تداوم وضعیت قرمز کرونا تفرجگاه ها، طرح ها، بوستان ها و پارک ها همچنان تعطیل خواهند بود.
وی ادامه داد: مشاغل گروه یک با رعایت پروتکل های بهداشتی مجاز به فعالیت هستند و برگزاری هرگونه رویداد و همایش در تالارها و نمایشگاه های عمومی و خصوصی ممنوع است.
وی از شبکه بهداشت و درمان خواست تامین دستگاه اکسیژن ساز مورد نیاز بیمارستان را از طریق دانشگاه علوم پزشکی استان پیگیری کنند و به دستگاه های اجرایی تاکید کرد با شبکه بهداشت و درمان در خصوص جا به جایی واکسن های کرونا همکاری کنند.
معاون فرماندار بندر آستارا گفت: تردد از سایر شهرها به آستارا و از آستارا به سایر شهرها ممنوع و منع تردد شبانه همچنان برقرار است و از شهروندان انتظار داریم در این راستا همکاری کنند.
وی از شهروندان خواست برای خروج از وضعیت قرمز کرونا پروتکل های بهداشتی را رعایت و طبق برنامه سنی برای واکسیناسون خود اقدام کنند.
معاون فرماندار آستارا گفت: مرجع رسمی اعلام نوع واکسیناسیون، دانشگاه علوم پزشکی گیلان و ستاد ملی کروناست و هرگونه اظهار نظر افراد غیرعلمی و غیررسمی، معتبر نیست و شهروندان و روستائیان به واکسن هراسی در فضای مجازی توجه نکنند.

شهرستان مرزی و گردشگرپذیر بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و مرز جمهوری آذربایجان واقع شده استنویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان