جستجوگر خبری شهرستان شفت

انزلی- معاون عمرانی استاندار گیلان با اشاره به حضور ۱۰۰ آتش نشان برای مهار حریق در نیزارهای تالاب انزلی، گفت: تلاش ها خاموش کردن آتش ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، عباس صابر پیش از ظهر سه شنبه در گفت وگو با خبرنگاران به تلاش ها برای اطفای حریق تالاب انزلی در نخستین لحظات شروع این حادثه اشاره و اظهار کرد: با توجه به اینکه آتش سوزی در نقاطی از تالاب رخ داده که امکان تردد ماشین های آتش نشانی و امکانات لجستیکی برای اطفای حریق به صورت زمینی وجود نداشته لذا عملیات اطفا توسط بالگرد در حال انجام است.

وی با بیان اینکه در جلسه امروز مدیریت بحران انزلی روند اقدامات بررسی و فرآیندهای عاجل مورد نیاز از سوی دستگاه ها به آنان تکلیف شد، گفت: دستگاه های خدمات رسانی در آماده باش کامل و مشغول فعالیت برای اطفای کامل هستند.

صابر به حضور بیش از ۱۰۰ آتش نشان از شهرستان های همجوار بندرانزلی برای مهار آتش اشاره کرد و ادامه داد: گفت: سطح آتش سوزی در این منطقه گسترده بوده و تلاش شده تا مسیری برای تردد خودروهای آتش نشانی نیز فراهم شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان با اشاره به اینکه علت حادثه حریق در دست بررسی است، افزود: با توجه به اینکه روند اطفای حریق صرفاً از طریق بالگرد امکان پذیر است تلاش می شود تا در سریع ترین زمان روند اطفای کامل حریق به اتمام برسد.

وی اضافه کرد: به محض خاموشی کامل آتش سوزی، برآورد خسارت انجام و اطلاع رسانی می شود.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان