جستجوگر خبری شهرستان شفت

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان با اشاره به رشد ۱.۸۵ درصدی افتتاحیه های این اداره گفت: ۱۲۸ پروژه بنیاد مسکن با اعتباری بالغ بر ۳۳۰ میلیارد تومان به مناسیت هفته دولت در گیلان افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رودسر، محمد اکبرزاده امروز در مراسم افتتاح پروژه های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان رودسر که به صورت تجمیعی در مسجد ملک میان قاسم آباد چابکسر برگزار شد، اظهار کرد: ۱۲۸ پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۳۰ میلیارد تومان به مناسبت هفته دولت در گیلان به بهره برداری رسید. 

وی با اشاره به عملکرد یکساله بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان و بهره برداری از پروژه های شهری و روستایی با جمعیت کمتر از ۲۵ هزار نفر افزود: در روستاها اجرای طرح های هادی و در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر، باقی مانده مسکن مهر و باز در روستاها مسکن محرومین و اهدای اسناد روستایی بوده است. 

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان از افزایش ۱.۸۵ درصدی افتتاحیه ها از هفته دولت سال گذشته تا هفته دولت امسال خبر داد و گفت: این طرح ها شامل اجرای طرح های هادی و مساکن بوده است. 

وی با اشاره به اینکه امسال برای طرح هادی، بازنگری و تهیه آن در استان گیلان ۱۲۰ میلیارد تومان ابلاغ ملی و ۸۰ میلیارد تومان اعتبار استانی داشتیم، افزود: امسال اعتبارات ۲۰۰ میلیارد تومان افزایش یافته است. 

اکبرزاده با اشاره به افتتاح ۱۲ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۳۷ میلیارد ریال بیان کرد: این پروژه ها در حوزه اجرای طرح هادی در روستاها بوده است. 

انتهای پیام/۸۴۰۰۸نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان