جستجوگر خبری شهرستان شفت

به گفته مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان پس از شروع حریق در تالاب بندر انزلی اطفای هوایی آغاز شد ولی به علت وزش باد و تاریکی هوا اطفای هوایی متوقف و اطفای زمینی کماکان ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، فریبرز مرادی دقایقی پیش در گفت وگو با خبرنگاران با بیان اینکه حریق در تالاب بندر انزلی از عصر امروز آغازشده است، اظهار کرد: از عصر امروز هفت الی هشت هکتار از اراضی تالاب بندر انزلی در منطقه چراغ پشتان دچار حریق شده است.

وی با اشاره به اقدام فوری ستاد مدیریت بحران برای مهار آتش در تالاب بندر انزلی گفت: به محض اطلاع از وقوع آتش در تالاب بندر انزلی و با توجه به حساسیت مسئله اداره بنادر، هلال احمر، نیروهای آتش نشانی، شهرداری و محیط زیست وارد عمل شده و شروع به اطفای آتش کردند.

به گفته مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان پس از شروع حریق در تالاب بندر انزلی اطفای هوایی آغاز شد ولی به علت وزش باد و تاریکی هوا اطفای هوایی متوقف و  اطفای زمینی کماکان ادامه دارد.

مرادی با ابراز امیدواری از اطفای حریق در تالاب انزلی تا صبح فردا بیان کرد: نیروهای ستاد مدیریت بحران به دنبال بازگشایی مسیر برای ورود ماشین آتش نشانی به محدوده تالاب هستند تا هرچه سریع تر حریق مهار شود.

انتهای پیام/۳۳۸۹

 نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان