جستجوگر خبری شهرستان شفت

آمبولانس اورژانس گیلان که در حال انتقال مصدومی به بیمارستان بود با سبقت غیرمجاز یک خودروی سوای، واژگون شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث گیلان گفت : براثر واژگونی یک دستگاه آمبولانس اورژانس گیلان در محدوده روستای کته سر شهرستان خمام که در حال انتقال یک مصدوم به بیمارستان بود، ۲ نیروی اورژانس مصدوم و راهی بیمارستان شدند.

دکتر پیمان اسدی ، سبقت غیرمجاز و انحراف به چپ خودروی سواری که از روبرو به آمبولانس نزدیک می‌شد را علت این حادثه اعلام کرد و افزود : به دلیل فرار سریع راننده مقصر از صحنه حادثه، نوع خودروی سواری معلوم نشد.

وی با اشاره به اعزام فوری نیرو‌های اورژانس گیلان با ۲ آمبولانس به محل حادثه، اضافه کرد: یکی از کارکنان اورژانس از ناحیه قفسه سینه، لگن و سر و نیروی دیگر از ناحیه سر، دست و پا دچار آسیب شده بودند، به بیمارستان پورسینای رشت منتقل شدند. 
 
رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث گیلان گفت: مرد موتورسوار ۴۲ ساله‌ای که از ناحیه سر و پا دچار آسیب شده و در حال انتقال با آمبولانس به بیمارستان بود و همراهش که پس از این حادثه، از ناحیه کمر و گردن دچار آسیب شد هم اکنون در بیمارستان پورسینای رشت تحت درمان هستند.

دکتر پیمان اسدی به شهروندان توصیه کرد : با دیدن آمبولانس در خیابان و جاده‌ها که در حال انجام ماموریت و انتقال بیماران و مصدومان به مراکز درمانی تخصصی هستند، با احتیاط و دقت بیشتری به رانندگی خود ادامه داده و مسیر را باز نگه دارند تا شاهد حوادث مشابه نباشیم.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان