جستجوگر خبری شهرستان شفت

رئیس پلیس راه گیلان با اشاره به کاهش ورود خودروهای غیربومی به گیلان در دو هفته گذشته گفت: در این مدت از ورود ۳۱ هزار خودروی شخصی با پلاک غیربومی جلوگیری شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، جاور صفاری امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ممنوعیت تردد خودرو در کشور به پایان رسیده است، اظهار کرد: طبق دستور ستاد ملی مبارزه با کرونا ممنوعیت تردد خودرو در کشور از  ۲۴ مرداد آغاز و تا پنج شهریور ادامه داشته است.

وی با اشاره به اتمام زمان طرح ممنوعیت تردد خودرو در گیلان گفت: این طرح از روز جمعه به اتمام رسیده است ولی کماکان خودروهای غیربومی در صورت ورود به شهرستان های نارنجی و قرمز جریمه می شوند.

رئیس پلیس راه گیلان با اشاره به کاهش ورود خودروهای غیربومی به گیلان در دو هفته گذشته بیان کرد: در این مدت با تلاش مأموران و همکاری مردم ورود مسافر به استان  ۴۷ درصد کاهش داشته است.

به گفته صفاری در دو هفته گذشته از ورود ۳۱ هزار خودروی شخصی با پلاک غیربومی جلوگیری شد.

وی با گله مندی از بی توجه ای برخی از رانندگان و اصرار آنان به ورود به استان گیلان تصریح کرد: در زمان ممنوعیت ورود خودروهای غیربومی به گیلان شاهد اصرار عجیب برخی از رانندگان برای ورود به گیلان بودیم و با مأموران پلیس راه ۱۱ هزار راننده متخلف  به دلیل تردد غیرمجاز مورد اعمال قانون شدند.

انتهای پیام/۸۴۰۰۷نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان