جستجوگر خبری شهرستان شفت

پژمان ثباتی مهاجم فصل گذشته شهرداری آستارا با عقد قرارداری ۲ساله به ملوان پیوست.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، پژمان ثباتی مهاجم گیلانی ملوان تا تابستان ۱۴۰۲ بازیکن قوهای سپید انزلی خواهد بود، این مهاجم فصل گذشته با به ثمر رساندن ۵گل به همراه امین حقده برترین گلزنان شهرداریچی های آستارا در رقابت های لیگ یک بودند. 

پژمان ثابتی با تیم فوتبال شهرداری آستارا فصلی را پشت سر گذاشت که هیچ کجای جهان مشابه اش را نخواهید دید.

او در ابتدای فصل شاگرد پایان رأفت بود که توانسته بودند عنوان قهرمانی نیم فصل را از آن خود کنند و یکی از شانس های صعود به لیگ برتر بودند، پس از یک افت فاحش و عجیب، تا رتبه های پایین جدول نیز سقوط کردند. 

قبل از پایان رافت ثابتی با شهرداری آستار و زیر نظر حسن اشجاری کار کرد و بازی های خوبی را نیز به نمایش گذاشت. 

سکان مدیریتی شهرداری آستار که فصل گذشته بین حسن اشجاری، پایان رافت و نادر عزت اللهی چرخیده بود و چند باری هم به دست یاشین سزاوار رسیده بود دوباره به سزاوار رسید ولی در انت ها تیم قهرمان نیم فصل به سختی در لیگ یک ماندنی شد. 

شهرداری آستارا تیمی که می توانست در هفته های پایانی برای صعود به لیگ برتر تلاش کند، به دلیل مشکلات عدیده مالی، وارد یک بحران بزرگ شد و در نهایت در لیگ دسته اول ماندگار شد. 

شهرداری آستارا با شکستی که در هفته آخر متحمل شد، بدون تغییر جایگاه اش در جدول، فصل را در موقعیت پانزدهم جدول با ۴۱ امتیاز به پایان رساند، آن هم در شرایطی که آن ها نیم فصل نخست را در قامت قهرمان نیم فصل به پایان بردند و پس از گذراندن حواشی پرشمار، یک پایانی غیرمنتظره در این فصل از مسابقات لیگ یک داشتند. 

پژمان ثباتی در یک فصل برای شهرداری آستارا ۵ گل زد ولی اگر ثبات در این تیم حاکم بود قطعا گل های او نیز دو رقمی میشد، حالا او در تیم با ثبات لیگ یک یعنی ملوان بندر انزلی حضور دارد و انتظار می رود که یکی از گلزنان برتر لیگ یک باشد. 

انتهای پیام/۸۴۰۰۸نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان