جستجوگر خبری شهرستان شفت

آستارا - ایرنا - ۲ واحد مسکن مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) در روستاهای شهرستان بندر آستارا به مناسبت هفته دولت با حضور مسئولان به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار ایرنا؛ سرپرست فرمانداری آستارا روز شنبه در آئین افتتاح واحدهای مسکونی مددجویان در روستاهای سیج و آنگلوبسکام این شهرستان گفت: کمیته امداد امام (ره) در خدمت به محرومان و مستضعفان جامعه موفق است و شوراهای اسلامی و دهیاران برای خانه دار شدن مددجویان، این نهاد را یاری دهند.

سعید میرقربانی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت، افزود: سپاه پاسداران آستارا نیز همکاری خوبی با کمیته امداد دارد و ادارات مرتبط در تامین انشعاب های آب، برق و تلفن خانه های مددجویان همکاری کنند.

سرپرست فرمانداری آستارا گفت: هر واحد ۴۴ متر مربع مساحت دارد و برای ساخت آنها در مجموع ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.

وی اظهار کرد: در یک سال گذشته کمیته امداد امام (ره) آستارا ۳۱ واحد مسکونی مددجویان را با اعتباری بالغ بر ۴۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال ساخته و برای ۶۲ واحد مسکونی با اعتباری بالغ بر ۹ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال سرویس بهداشتی و حمام ساخته است.

هفته نخست شهریور ماه سالگرد شهادت رجایی و باهنر رئیس جمهوری و نخست وزیر وقت در سال ۱۳۶۰، هفته دولت نامگذاری شده است.

شهرستان مرزی بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع شده است و ۲ هزار و ۶۱۶ خانوار با چهار هزار و ۹۰۰ نفر جمعیت در آن، تحت پوشش کمیته امداد امام (ره) هستند.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان