جستجوگر خبری شهرستان شفت

هوای آفتابی و شرجی تا پایان هفته آینده در گیلان ماندگار است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز گیلان؛ کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی گیلان گفت: نقشه‌های هواشناسی حاکی از تداوم استقرار هوای گرم و پایدار تقریبا تا پایان هفته پیش رو در استان است.


سمانه نگاه افزود: در این مدت آسمان گیلان غالبا صاف تا نیمه ابری، گاهی با افزایش ابر و وزش باد خواهد بود و در ارتفاعات شرایط برای افزایش ابر و وقوع رگبار‌های پراکنده به ویژه در ساعت‌های عصر و شب مهیا می‌شود.


وی با اشاره به افزایش ۳ درجه‌ای دمای هوا در روز‌های آینده در استان گفت: بیشینه دمای هوا در این مدت بین ۳۵ تا ۳۸ درجه سانتیگراد است.


کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی گیلان به شالیکارانی که هنوز محصول برنج خود را برداشت نکرده اند توصیه کرد: با توجه به شرایط مناسب جوی در این هفته نسبت به جمع آوری محصول خود اقدام کنند.


سمانه نگاه گفت: در این مدت وضعیت دریا آرام و برای انجام فعالیت‌های دریایی مناسب است. 


صبح امروز دیلمان با ۱۴ درجه و لنگرود با ۳۵ درجه سانتی گراد خنک‌ترین و گرمترین شهر‌های گیلان بودند.


هم اکنون دمای هوای رشت؛ مرکز استان گیلان ۳۴ درجه سانتی گراد است.

var player = videojs('player_845280_6901486',{ techOrder: [ "html5" , "flash"],poster:'',width:400,height:300}); videojs.addLanguage('en', {"No compatible source was found for this media.": "مشاهده ی ویدیو نیاز به پشتیبانی مرورگر از codec h264 یا نصب فلش پلیر دارد."}); player.one('play', (function(){ $.post('/fa/ajax/news/video/6901486',{},function (data) {}); })); کد ویدیو دانلود فیلم اصلی


نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان