جستجوگر خبری شهرستان شفت

معارفه رسمی فرشاد پیوس به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال شهرداری آستارا برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز گیلان؛ فرشاد پیوس در آیین معارفه سرمربی تیم فوتبال شهرداری آستارا که در سالن اجتماعات ساختمان اداری شهرداری این شهر برگزار شد گفت: آستارا یک شهر فرهنگی است و اطلاعات خوبی در این زمینه پیشینه فرهنگی و ورزشی این شهر دارم.
وی با تاکید بر اینکه حدود ۳۵ روز در حال بررسی وضعیت این تیم هستم افزود: هر کس در شرایط فعلی اقتصادی کشور، دل و جرات خرج کردن برای ورزش را دارد، هنر کرده است.
سرمربی تیم شهرداری آستارا با بیان اینکه هیات مدیره شهرداری، تیم را به عنوان ناموس خود می‌دانند گفت: آستارا با این همه ظرفیت یک زمین چمن طبیعی خوب ندارد.
فرشاد پیوس با اشاره به اینکه زمین ورزشگاه وحدت مناسب است افزود: هر کس که 
می‌تواند برای ایجاد یک زمین چمن طبیعی در این شهر قدمی بردارد، دریغ نکند.
وی در خصوص فلسفه آمدن خود به تیم شهرداری آستارا هم گفت: من در تیم‌هایی که داشته ام، نظم و ترتیب خود را دارم و بر این روش پایبند هستم.
پیوس اضافه کرد: شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر باید به کار خود بپردازند و به من و کادر فنی تیم اعتماد کنند.
سرمربی شهرداری آستارا با تاکید بر اینکه من اهل مشاوره هستم و همه حرف‌ها را می‌شنوم تصریح کرد: من رابطه خوبی را در وزراتخانه و فدراسیون فوتبال دارم و باید از این ظرفیت‌ها برای توسعه پیشرفت تیم شهرداری بهره‌مند شد.
فرشاد پیوس با بیان اینکه باید بستر‌های میزبانی این تیم در شهرستان فراهم شود، خاطر نشان کرد: بر اساس پروسه‌ای که تدوین شده، ظرف ۳ تا ۴ سال آینده این شهرستان استعداد‌های خوبی را به فوتبال کشور معرفی خواهد کرد.
وی با تاکید بر اینکه من در کار خود با هیچ کس تعارف ندارم گفت: همدلی از مهمترین لازمه‌ها است و گفتگو‌ها و نشست‌ها با اعضای شورای شهر، شهردار، نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی و پیشکسوتان، مبین وجود این مهم در شهرستان است.
وی با اشاره به اینکه حدود ۹۰ درصد تیم سابق کنار گذاشته شده اند افزود: آمده ام تا یک فوتبال پاک را به همگان نشان دهم.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان