جستجوگر خبری شهرستان شفت

حسین ابراهیمی لاکمه سری هافبک گیلانی فصل گذشته تیم فوتبال فولاد خوزستان به جمع شاگردان مهدی تارتار اضافه شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، حسین ابراهیمی با عقد قراردادی به مدت یک فصل به تیم ذوب آهن پیوست تا در لیگ بیست و یکم برای این تیم اصفهانی توپ بزند. 

ابراهیمی سابقه حضور در تیم های پگاه گیلان، داماش، سپیدرود رشت، نفت مسجدسلیمان، ماشین سازی، نفت تهران و همچنین تیم ملی را در کارنامه خود دارد. 

حسین ابراهیمی (زاده ی ۱۲ مرداد ۱۳۶۹) از شهرستان آستانه اشرفیه می باشد. او فوتبال خود را از تیمهای نوجوانان و جوانان پگاه گیلان آغاز کرد. 

حسین ابراهیمی (زاده ی ۱۲ مرداد ۱۳۶۹) بازیکن فوتبال ایرانی می باشد. او فوتبال خود را از تیمهای نوجوانان و جوانان پگاه گیلان آغاز کرد. 

در هفده سالگی فرصت بازی با تیم پگاه گیلان در لیگ برتر را به دست آورد سپس به تیم داماش گیلان منتقل شد و برای سربازی به تیم نظامی ملوان رفت و پس از سربازی به داماش برگشت. وی در سال ۲۰۰۸، به تیم ملی فوتبال ایران دعوت شد و در بازیهای غرب آسیا حضور پیدا کرد که این بازی ها با قهرمانی ایران به پایان رسید. 

او سابقه حضور در تیم های نفت تهران و فولاد خوزستان را نیز در کارنامه دارد. او در سال ۹۶ به سپیدرود رشت پیوست. 

امضای قرارداد با سپیدرود
ابراهیمی که فوتبال خود را از پایه های پگاه آغاز کرد سابقه ی حضور در لیگ برتر با تیم های پگاه، داماش، نفت تهران، فولاد خوزستان و ماشین سازی تبریز را در کارنامه دارد. 

ابراهیمی ۲۶ساله با پگاه نایب قهرمان جام حذفی شد و سابقه حضور در تیم ملی فوتبال ایران را نیز دارد. 

قهرمانی جام حذفی با فولاد خوزستان در سال ۱۴۰۰، نایب قهرمانی در جام حذفی ۸۷-۸۶ به همراه تیم پگاه گیلان و قهرمانی در بازی های آسیایی ۲۰۰۸ به همراه تیم ملی بزرگسالان ایران از افتخارات ورزشی وی است.

انتهای پیام/۸۴۰۰۸نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان