جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت - ایرنا - همزمان با سومین روز از هفته دولت تعداد ۱۵ طرح و پروژه عمرانی ، تولیدی و ورزشی در شهرستان آستانه اشرفیه افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، این طرح ها امروز پنجشنبه با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی با رعایت پروتکل های ستاد مقابله با ویروس کرونا افتتاح شد.

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه در حاشیه افتتاح این پروژه ها ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و همچنین فرارسیدن هفته دولت گفت: این ۱۵ طرح و پروژه در بخش های  عمرانی ، کشاورزی ، برق ، ورزش ، خدمات شهری  افتتاح و به بهره برداری رسیده است.

حمید رضایی با اشاره به اینکه برای بهره برداری از این طرح ها بیش از ۱۵۳ میلیارد ریال هزینه شده است، افزود: افتتاح یک واحد تولید مرغ گوشتی ۲۰ هزار قطعه ای با اعتبار ۵۰ میلیارد ریال ، افتتاح زمین چمن مصنوعی روستای سیاهکوچه با اعتبار بیش از ۱۰ میلیارد ریال ، ۱۰ پروژه تقویت و توسعه برق روستای دهسر با اعتبار بیش از ۲۹ میلیارد ریال ، افتتاح ساختمان اداره گاز شهرستان با اعتبار بیش از ۲۵ میلیارد ریال  ، افتتاح ساختمان شماره ۲ آتش نشانی آستانه اشرفیه با اعتبا ۱۸ میلیارد ریال و افتتاح یک واحد صنایع بسته بندی با اعتبار ۲۰ میلیارد ریال از جمله طرح هایی است که در سومین روز از هفته دولت در این شهرستان به بهره برداری رسیده اند.

به گفته فرماندار آستانه اشرفیه ، با افتتاح ۲ طرح تولیدی مرغ گوشتی و صنایع  بسته بندی در این شهرستان برای ۳۲ نفر اشتغال ایجاد شده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان نیز در حاشیه افتتاح این طرح ها در جمع خبرنگاران گفت: در هفته دولت امسال تعداد ۹۲۳ پروژه  با اعتبار ۲ هزار و ۳۲۶ میلیارد تومان در استان گیلان به افتتاح می رسد.

عباس صابر ضمن گرامیداشت هفته دولت افزود این پروژه ها در بخش های کشاورزی ، عمران شهری و روستایی ، ورزش، شهرداری ها ، زیرساختی ، اقتصادی ، مسکن مددجویان،مسکن مهر به بهره برداری می رسند.

دوم تا هشتم شهریور ماه به هفته دولت نامگذاری شده است.

شهرستان آستانه اشرفیه در شرق استان گیلان ، با داشتن ۲ بخش مرکزی و بندرکیاشهر دارای ۱۰۵ روستا و  حدود ۱۰۸ هزار نفر جمعیت است.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان