جستجوگر خبری شهرستان شفت

فومن- ۱۴ پروژه آموزشی و فرهنگی استان گیلان با حضور استاندار به صورت همزمان بهره برداری شد.

به گزارش خبرنگار مهر، ارسلان زارع ظهر چهارشنبه در مراسم بهره برداری از ۱۴ پروژه آموزشی و فرهنگی به صورت نمادین در فومن شهیدان رجایی و باهنر را الگوی مدیر صادق و در خدمت مردم عنوان و اظهار کرد: امروز از ۱۴ پروژه آموزشی و فرهنگی استان گیلان بهره برداری شد.

وی با بیان اینکه تلاش های صورت گرفته در حوزه ارتقا و توسعه حوزه آموزشی و فرهنگی در استان گیلان، افزود: باید از فرصت هفته دولت برای تبیین دستاورهای نظام و انقلاب برای مردم استفاده شود.

استاندار گیلان با اشاره به بهره برداری از بیش از ۳۰ پروژه عام المنفعه در شهرستان فومن، گفت: این پروژه ها با اعتبار ۳۰ میلیارد تومان بهره برداری و افتتاح شده و می شوند.

بهره برداری از بیش از ۱۰ هزار متر مربع فضای آموزشی در گیلان

مدیر کل نوسازی مدارس گیلان نیز در ادامه این مراسم اظهار کرد: یکی از فرآیندهای رسیدن به توسعه پایدار ارتقای نظام آموزش و پرورش و توسعه فضای آموزشی است.

علی دقیق با بیان اینکه افزایش سرانه فضای آموزش نسبت به چهار سال گذشته و جمع آوری تمام بخاری های نفتی مدارس گیلان در اولویت بوده است، گفت: در هفته دولت ۱۴ فضای آموزشی با ۱۰ هزار و ۵۲۳ متر مربع زیر بنا در استان گیلان بهره برداری شد.

وی با اشاره به اینکه این فضاهای آموزشی با ۶۳ کلاس درس و اعتبار ۴۱۰ میلیارد ریالی در ۱۴ شهرستان بهره برداری شده است، افزود: دو سالن ورزشی در فومن و آستارا و یک چمن ورزشی در انزلی نیز بهره برداری می رسد.

بهره برداری از ۳۳ پروژه هفته دولت در فومن

محمدرضا محسنی فرماندار فومن نیز در ادامه با بیان اینکه باید در هفته دولت ۳۳ پروژه عمرانی، آموزشی، صنعتی و تولیدی در فومن بهره برداری می شود، گفت: برای اجرای این پروژه ها ۲۹ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان