جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به فوت ۵۳ بیمار کرونایی طی شبانه روز گذشته، گفت: این تعداد فوتی در استان گیلان بی سابقه بوده است.

به گزارش خبرنگار مهر، آبتین حیدرزاده ظهر چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره اینکه رکورد زنی های کرونا در استان گیلان ادامه دارد، اظهار کرد: تعداد فوتی های ۲۴ ساعت گذشته گیلان بر اثر کرونا بی سابقه بوده است.

وی با بیان اینکه در شبانه روز گذشته متأسفانه ۵۳ شهروندان گیلانی جان خود را به واسطه کرونا از دست داده اند، گفت: آمار بستری های کرونایی نیز همچنان بالا است.

معاون بهداشتی علوم پزشکی گیلان با اشاره به اینکه هم اکنون هزار و ۸۵۶ بیمار کرونایی در بیمارستان های استان بستری هستند، گفت: از این تعداد ۳۳۷ بیمار جدید و در شبانه روز گذشته بستری شده اند.

وی با بیان اینکه ۲۶۰ بیمار کرونایی نیز بد حال هستند، اضافه کرد: از این تعداد ۲۶ نفر در شبانه روز گذشته در بخش مراقبت های ویژه بستری شده اند و تخت های آی سی یو بیمارستان های گیلان نیز پُر است.

حیدرزاده با تأکید بر لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی، گفت: تنها راهکار مقابله با کرونا رعایت شیوه نامه ها، استفاده از ماسک، عدم حضور در تجمعات و دورهمی ها و رعایت فاصله اجتماعی است.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان