جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان گفت: مراسم استانی بزرگداشت شهیدان «رجایی و باهنر»به صورت تلویزیونی برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام مجتبی اشجری ظهر چهارشنبه در نشست ستاد بزرگداشت یاد و خاطره شهدای هشتم شهریور، گفت: هفته دولت فرصت مناسبی برای تبیین اندیشه های انقلابی و روحیه انقلابی شهیدان رجایی و باهنر است.

وی با بیان اینکه شهیدان رجایی و باهنر، نمود عینی و واقعی کارگزاران نظام علوی و اسلامی هستند، اظهار کرد: حوادث تروریستی سال ۶۰ و به شهادت رساندن یاران وفادار مردم مسلمان ایران، لکه ننگینی در کارنامه منافقان خودفروخته و سند خیانت آنان علیه ملت خویش است.

حجت الاسلام اشجری با بیان اینکه یاد و خاطره خدمتگزاران راستین انقلاب اسلامی از خاطر و اذهان مردم ایران پاک نخواهد شد، تصریح کرد: تبیین و معرفی اندیشه های شهیدان رجایی و باهنر به عنوان یک الگو به نسل جوان ضرورتی انکارناپذیر است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با تاکید بر ضرورت هوشیاری مدیران ارشد و نهادهای نظارتی در انتصابات دولتی، بیان کرد: باید همواره مراقب نفوذ خائنانی همچون کشمیری ها بود تا نظام مقدس جمهوری اسلامی از دسیسه ها و فتنه های احتمالی آتی مصون بماند.

برگزاری ۳۷ ویژه برنامه برای بزرگداشت شهیدان «رجایی و باهنر»

وی تاکید کرد: انفجار دفتر نخست وزیری دو ماه پس از انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی در سال ۶۰ و به شهادت رسیدن یاران معتمد انقلاب اسلامی نقطه عطفی بود که موجب حفظ وحدت و انسجام بیشتر مردم مسلمان ایران شد.

حجت الاسلام اشجری با بیان اینکه ترور و به شهادت رساندن فرزندان غیور و نخبه میهن اسلامی، نقاب از چهره کریه منافقان انداخت، گفت: منافقان و دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی با روی آوردن به اقدامات شیطانی همچون ترور و خون ریزی به دستان ناپاک خویش محو و نابود شدند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با تاکید بر ضرورت بهره گیری از ظرفیت رسانه ها و فضای مجازی به منظور تبیین شخصیت والا و انقلابی شهدای هشتم شهریور، گفت: استفاده از فضای تبلیغات شهری با بهره گیری از بیلبوردها، استندها و تلویزیون شهری در دستور کار شهرداران سراسر استان قرار گیرد.

وی با اشاره به تصویب ۳۷ ویژه برنامه و فعالیت به منظور بزرگداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، اظهار کرد: با توجه به شرایط خاص استان ناشی از شیوع بیماری کرونا تمام برنامه ها و مراسم سلامت محور برگزار می شود.

حجت الاسلام اشجری از برگزاری مراسم استانی بزرگداشت یاد و خاطره شهدای هشتم شهریور شهیدان رجایی و باهنر با سخنرانی یکی از شخصیت های ملی در مصلی امام خمینی (ره) شهر رشت خبر داد و افزود: این مراسم ساعت ۲۱:۴۵ روز یک شنبه ۷ شهریور با جمعیت محدود و رعایت کامل توصیه های بهداشتی همراه با پخش زنده از سیمای مرکز گیلان شبکه باران برگزار خواهد شد.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان