جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- استاندار گیلان با اشاره به بهره برداری از ۳۳ طرح صنعتی و ورزشی، گفت: تکمیل پروژه های نیمه تمام در اولویت روسای دستگاه های اجرایی بوده است.

به گزارش خبرنگار مهر، ارسلان زارع صبح چهارشنبه در حاشیه افتتاح ۳۳ طرح صنعتی و ورزشی گیلان در رشت با اشاره به شرایط سخت کرونایی استان، اظهار کرد: برنامه های هفته دولت در گیلان به صورت محدود، فشرده و با حداقل تجمع برگزار می شود.

وی با بیان اینکه افتتاح پروژه های نیز به صورت تجمعی در حوزه ها و به صورت نمادین در یکی از شهرستان ها بهره برداری می شود، گفت: امروز به صورت نمادین مجموع طرح های صنعتی استان به میزبانی شهر رشت بهره برداری شد.

استاندار گیلان با اشاره به اینکه در مجموع ۲۶ طرح صنعتی با اعتبار بر بیش از ۲۹۰ میلیارد تومان به بهره برداری رسید، افزود: با بهره برداری از این طرح ها ۳۰۰ نفر به صورت مستقیم مشغول به کار شدند.

وی با بیان اینکه این طرح ها در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی و شعار سال اجرایی شده است، گفت: با تکمیل طرح های در دست اجرا تا پایان سال در حوزه اشتغال زایی فرصت های بیشتری فراهم شود.

زارع همچنین با اشاره به بهره برداری از طرح های ورزشی، اضافه کرد: یکی از برنامه های مسئولان در راستای خدمت رسانی به مردم تکمیل طرح های نیمه تمام بوده است.

وی با بیان اینکه در حوزه فرهنگی و ورزشی استان گیلان طرح های نیمه تمام در دستور کار قرار گرفت، ادامه داد: از دهه فجر سال گذشته تا به امروز طرح های خوبی تکمیل و بهره برداری شد و امروز نیز شاهد افتتاح هفت طرح ورزشی با حدود ۲۳ میلیارد تومان اعتبار به بهره برداری رسید.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان