جستجوگر خبری شهرستان شفت

به گفته معاون فرهنگی هنری سپاه قدس گیلان در دومین رویداد تولید محتوای مراکز آفرینش ها که بیش از ۱۲۰۰ اثر تولید و به این مرکز ارسال شده بود؛ استان البرز مقام اول، ناحیه لارستان فارس مقام دوم، کرمان مقام ...

سید غلامرضا امیری امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در رشت با بیان اینکه تولیدات هنری مراکز آفرینش های فرهنگی هنری معاونت فرهنگی هنری سازمان بسیج مستضعفین یک کار بسیار ارزشمند در کشور بوده است، اظهار کرد: این مرکز در آستانه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ و با هدف افزایش مشارکت و ترغیب آحاد جامعه برای ثبت حضوری باشکوه و خلق حماسه ای نو دومین رویداد هنری خود را بین مراکز آفرینش های هنری راه اندازی کرده و در اغلب استان ها برگزار شد. 

وی با اشاره به شاخص های رویدادهای تولید شده در جشنواره گفت: آثاری که در این این رویداد تولید شد، براساس شاخص های تعیین شده با سه اولویت ایده و نوآوری، کیفیت تولید محتوا و نحوه بازخورد و انتشار آثار بوده است. 

معاون فرهنگی هنری سپاه قدس گیلان با تاکید بر لزوم توجه به ارائه رویدادهای فرهنگی در جامعه بیان کرد: استکبار برای نفوذ فرهنگی به کشور برنامه های بسیار زیادی را تدارک دیده و با توجه به شرایط موجود مراکز آفرینش های فرهنگی هنری بسیج که از آن با عنوان بازوی تولید محتوای فاخر فرهنگی هنری و رسانه ای از سال ۹۸ در ۱۱ استان شروع به راه اندازی شدند. 

امیری با اشاره به جایگاه چهارمی گیلان در دومین رویداد تولید محتوای مراکز آفرینش ها تصریح کرد: در دومین رویداد تولید محتوای مراکز آفرینش ها که بیش از ۱۲۰۰ اثر تولید و به این مرکز ارسال شده بود که استان البرز مقام اول، ناحیه لارستان فارس مقام دوم، کرمان مقام سوم و استان گیلان رتبه چهارم را کسب کردند. 

وی با قدردانی از زحمات هنرمندان بسیجی فعال در حوزه رویداد فرهنگی افزود: این موفقیت حاصل تلاش عزیزان بسیجی هنرمند و متخصص درحوزه تولیدات هنری رسانه ای مرکز آفرینش های هنری گیلان است. 

به گفته معاون فرهنگی هنری سپاه قدس گیلان این مرکز در استان در حوزه و عرصه های مختلف از جمله تولید برنامه تلویزیونی، تولید فیلم کوتاه و مستند، تولید سرود و نماهنگ، تولیدات گرافیکی مانند پوستر و سیرنمایشگاهی، تولیدات پویانمایی دو بعدی و سه بعدی و موشن گرافیک، تولید کتاب صوتی و نمایشی و دیگر تولیدات هنری و رسانه ای به صورت حرفه ای فعال بوده و آثار متنوع و قابل توجهی را تولید کرده ان و در آینده نیز به حول قوه الهی تولید خواهد کرد. 

انتهای پیام/۸۴۰۰۰۸نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان